Match Schedule: GRAFIČAR-VODOVOD Osijek | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 26.08.2012 17:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Vukovar 91 V.7 - 1 Pobjeda
2 2 Kolo 29.08.2012 17:30 h Jadran G. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 1 Poraz
3 3 Kolo 01.09.2012 17:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Slavonac G.3 - 0 Pobjeda
4 4 Kolo 08.09.2012 17:00 h Bobota B. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek1 - 0 Poraz
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - VALPOVKA Valpovo0 - 1 Poraz
6 6 Kolo 16.09.2012 17:00 h ČEPIN Čepin - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek4 - 1 Poraz
7 7 Kolo 22.09.2012 16:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - METALAC Osijek0 - 0 Neriješeno
8 8 Kolo 30.09.2012 16:00 h ZRINSKI Tordinci - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek2 - 0 Poraz
9 9 Kolo 06.10.2012 15:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Vuteks-Sloga V.1 - 0 Pobjeda
10 10 Kolo 14.10.2012 15:30 h Fruškogorac I. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 1 Poraz
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - TORPEDO Kuševac0 - 3 Poraz
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h FEŠK Feričanci - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 2 Poraz
14 14 Kolo 10.11.2012 14:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Sladorana Ž.5 - 0 Pobjeda
15 15 Kolo 18.11.2012 14:30 h Nosteria N. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek1 - 2 Pobjeda
16 16 Kolo 24.11.2012 14:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - ZRINSKI Jurjevac1 - 2 Poraz
17 17 Kolo 02.12.2012 13:30 h ELEKTRA Osijek - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek0 - 6 Pobjeda
18 18 Kolo 23.02.2013 14:30 h Vukovar 91 V. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek4 - 1 Poraz
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Jadran G.3 - 2 Pobjeda
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h Slavonac G. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek0 - 4 Pobjeda
21 21 Kolo 20.03.2013 15:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Bobota B.1 - 0 Pobjeda
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h VALPOVKA Valpovo - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek2 - 1 Poraz
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - ČEPIN Čepin6 - 1 Pobjeda
24 24 Kolo 07.04.2013 16:00 h METALAC Osijek - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek1 - 1 Neriješeno
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - ZRINSKI Tordinci2 - 0 Pobjeda
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h Vuteks-Sloga V. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek2 - 0 Poraz
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Fruškogorac I.2 - 2 Neriješeno
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h TORPEDO Kuševac - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 1 Poraz
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - FEŠK Feričanci6 - 0 Pobjeda
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h Sladorana Ž. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 0 Poraz
32 32 Kolo 30.05.2013 17:00 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Nosteria N.2 - 0 Pobjeda
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h ZRINSKI Jurjevac - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek2 - 0 Poraz
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - ELEKTRA Osijek1 - 3 Poraz

Iduće utakmice:

Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 14:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 02. Nov. 2019 Beginn 17:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 15:30
Frankopan R.A. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 03. Nov. 2019 Beginn 10:00
Zrinski B. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 28. Oct. 2019 Beginn 16:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 11 9 2 0 29
2 Budućnost Š. 11 7 1 3 22
3 Frankopan R.A. 11 6 2 3 20
4 Slavonija S. 11 5 4 2 19
5 Tomislav C. 11 6 0 5 18
6 Posavac P.P. 11 5 1 5 16
7 Vidor M.-S.L. 11 4 3 4 15
8 Slavonac G. 11 5 0 6 15
9 Negoslavci N. 11 3 5 3 14
10 Mladost V. 11 4 2 5 14
11 Vrbanja V. 11 3 4 4 13
12 Fruškogorac I. 11 4 0 7 12
13 Croatia B. 11 3 2 6 11
14 Borac D. 11 3 2 6 11
15 Sinđelić T. 11 2 3 6 9
16 Jadran G. 11 2 3 6 9

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 8 7 1 0 22
2 Tomislav C. 8 6 1 1 19
3 HNK Vinkovci V. 6 5 0 1 15
4 Slavonac G. 9 5 0 4 15
5 Šokadija B.G. 8 4 0 4 12
6 Otok O. 8 3 0 5 9
7 Radnički Ž. 8 2 0 6 6
8 Slavonac K. 6 1 0 5 3
9 Zrinski B. 7 0 0 7 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 8 8 0 0 24
2 Cibalia V. 8 6 2 0 20
3 Vinkovci V. 8 5 1 2 16
4 Vuteks-Sloga V. 8 5 1 2 16
5 Fruškogorac I. 8 5 0 3 15
6 Dilj V. 8 5 0 3 15
7 Bedem I. 8 4 1 3 13
8 Slavonac G. 8 4 0 4 12
9 Tomislav C. 8 3 0 5 9
10 HAŠK S.-S.J. 8 2 2 4 8
11 Otok O. 8 2 0 6 6
12 Slavonac K. 8 2 0 6 6
13 Radnički Ž. 8 1 1 6 4
14 Hrvatski S. M. 8 0 0 8 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 9 9 0 0 27
2 Tomislav C. 9 7 0 2 21
3 Zrinski B. 9 6 1 2 19
4 Vrbanja V. 8 6 0 2 18
5 Jadran G. 9 5 0 4 15
6 Slavonac G. 8 4 1 3 13
7 Borac D. 9 4 1 4 13
8 Graničar Ž. 9 4 1 4 13
9 Sloga Š. 9 3 0 6 9
10 Slavonija S. 9 1 1 7 4
11 Posavac P.P. 9 1 0 8 3
12 Budućnost Š. 9 0 1 8 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 8 7 0 1 21
2 Slavonac G. 9 7 0 2 21
3 Frankopan R.A. 8 5 2 1 17
4 HAŠK S.-S.J. 8 5 2 1 17
5 Croatia N.J. 9 5 0 4 15
6 HNK Vinkovci V. 8 3 2 3 11
7 Hrvatski S. M. 7 3 1 3 10
8 Nosteria N. 8 3 0 5 9
9 Mladost C. 9 2 1 6 7
10 Vukovarski veterani 8 2 0 6 6
11 HNK Vinkovci 2 V. 7 1 0 6 3
12 Slavonac K. 7 1 0 6 3
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0