Match Schedule: Lovor N. | Mlađi Pioniri - 2016/17.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Dilj V. - Lovor N.2 - 1 Poraz
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Bedem I. - Lovor N.4 - 1 Poraz
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Lovor N. - Vuteks-Sloga V._ - _
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h Frankopan R.A. - Lovor N.3 - 0 Poraz
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Lovor N. - HNK Vinkovci 2 V.1 - 4 Poraz
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h Cibalia V. - Lovor N.4 - 0 Poraz
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Lovor N. - Otok O.2 - 3 Poraz
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h Tomislav C. - Lovor N.1 - 3 Pobjeda
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Lovor N. - Slavonac G.1 - 4 Poraz
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Lovor N. - Lučić S.J.0 - 0 Neriješeno
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Nosteria N. - Lovor N.1 - 0 Poraz
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Lovor N. - Fruškogorac I.5 - 2 Pobjeda
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Lovor N. - Dilj V.2 - 1 Pobjeda
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Lovor N. - Bedem I.4 - 0 Pobjeda
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Lovor N.0 - 6 Pobjeda
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Lovor N. - HNK Vinkovci 2 V.2 - 6 Poraz
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Cibalia V. - Lovor N.4 - 2 Poraz
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Lovor N. - Otok O.3 - 2 Pobjeda
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Tomislav C. - Lovor N.0 - 6 Pobjeda
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Lovor N. - Slavonac G.0 - 5 Poraz
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Nosteria N. - Lovor N.0 - 3 Pobjeda
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Lovor N. - Lučić S.J.8 - 1 Pobjeda
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Lovor N.2 - 3 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 14:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 02. Nov. 2019 Beginn 17:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 15:30
Frankopan R.A. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 03. Nov. 2019 Beginn 10:00
Zrinski B. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 28. Oct. 2019 Beginn 16:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 11 9 2 0 29
2 Budućnost Š. 11 7 1 3 22
3 Frankopan R.A. 11 6 2 3 20
4 Slavonija S. 11 5 4 2 19
5 Tomislav C. 11 6 0 5 18
6 Posavac P.P. 11 5 1 5 16
7 Vidor M.-S.L. 11 4 3 4 15
8 Slavonac G. 11 5 0 6 15
9 Negoslavci N. 11 3 5 3 14
10 Mladost V. 11 4 2 5 14
11 Vrbanja V. 11 3 4 4 13
12 Fruškogorac I. 11 4 0 7 12
13 Croatia B. 11 3 2 6 11
14 Borac D. 11 3 2 6 11
15 Sinđelić T. 11 2 3 6 9
16 Jadran G. 11 2 3 6 9

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 8 7 1 0 22
2 Tomislav C. 8 6 1 1 19
3 HNK Vinkovci V. 6 5 0 1 15
4 Slavonac G. 9 5 0 4 15
5 Šokadija B.G. 8 4 0 4 12
6 Otok O. 8 3 0 5 9
7 Radnički Ž. 8 2 0 6 6
8 Slavonac K. 6 1 0 5 3
9 Zrinski B. 7 0 0 7 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 8 8 0 0 24
2 Cibalia V. 8 6 2 0 20
3 Vinkovci V. 8 5 1 2 16
4 Vuteks-Sloga V. 8 5 1 2 16
5 Fruškogorac I. 8 5 0 3 15
6 Dilj V. 8 5 0 3 15
7 Bedem I. 8 4 1 3 13
8 Slavonac G. 8 4 0 4 12
9 Tomislav C. 8 3 0 5 9
10 HAŠK S.-S.J. 8 2 2 4 8
11 Otok O. 8 2 0 6 6
12 Slavonac K. 8 2 0 6 6
13 Radnički Ž. 8 1 1 6 4
14 Hrvatski S. M. 8 0 0 8 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 9 9 0 0 27
2 Tomislav C. 9 7 0 2 21
3 Zrinski B. 9 6 1 2 19
4 Vrbanja V. 8 6 0 2 18
5 Jadran G. 9 5 0 4 15
6 Slavonac G. 8 4 1 3 13
7 Borac D. 9 4 1 4 13
8 Graničar Ž. 9 4 1 4 13
9 Sloga Š. 9 3 0 6 9
10 Slavonija S. 9 1 1 7 4
11 Posavac P.P. 9 1 0 8 3
12 Budućnost Š. 9 0 1 8 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 8 7 0 1 21
2 Slavonac G. 9 7 0 2 21
3 Frankopan R.A. 8 5 2 1 17
4 HAŠK S.-S.J. 8 5 2 1 17
5 Croatia N.J. 9 5 0 4 15
6 HNK Vinkovci V. 8 3 2 3 11
7 Hrvatski S. M. 7 3 1 3 10
8 Nosteria N. 8 3 0 5 9
9 Mladost C. 9 2 1 6 7
10 Vukovarski veterani 8 2 0 6 6
11 HNK Vinkovci 2 V. 7 1 0 6 3
12 Slavonac K. 7 1 0 6 3
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0