Match Schedule: Sladorana Ž. | 1. ŽNL - 2018/19.


Kolo Match Name  NUM  Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo - 19.08.2018 17:30 h Mladost V. - Sladorana Ž.2 - 2 Neriješeno
2 2. kolo - 25.08.2018 17:00 h Sladorana Ž. - Slavonac K.3 - 2 Pobjeda
3 3. kolo - 29.08.2018 17:00 h Dilj V. - Sladorana Ž.3 - 2 Poraz
4 4. kolo - 02.09.2018 16:30 h Sladorana Ž. - Negoslavci N.4 - 0 Pobjeda
5 5. kolo - 09.09.2018 16:00 h Borac D. - Sladorana Ž.3 - 3 Neriješeno
6 6. kolo - 16.09.2018 16:00 h Sladorana Ž. - Fruškogorac I.2 - 0 Pobjeda
7 7. kolo - 23.09.2018 15:30 h Zrinski B. - Sladorana Ž.1 - 0 Poraz
8 8. kolo - 30.09.2018 15:30 h Slavonija S. - Sladorana Ž.3 - 2 Poraz
9 9. kolo - 07.10.2018 15:30 h Sladorana Ž. - Slavonac G.0 - 0 Neriješeno
10 10. kolo - 14.10.2018 15:30 h HAŠK S.-S.J. - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
11 11. kolo - 21.10.2018 15:00 h Sladorana Ž. - Tomislav C.2 - 1 Pobjeda
12 12. kolo - 28.10.2018 15:00 h Borinci J. - Sladorana Ž.3 - 2 Poraz
13 13. kolo - 04.11.2018 14:00 h Sladorana Ž. - Vrbanja V.1 - 0 Pobjeda
14 14. kolo - 11.11.2018 14:00 h Vidor M.-S.L. - Sladorana Ž.0 - 2 Pobjeda
15 15. kolo - 18.11.2018 14:00 h Sladorana Ž. - Bršadin B.4 - 2 Pobjeda
16 16. kolo - 09.03.2019 15:30 h Sladorana Ž. - Mladost V.3 - 1 Pobjeda
17 17. kolo - 17.03.2019 15:30 h Slavonac K. - Sladorana Ž.0 - 0 Neriješeno
18 18. kolo - 23.03.2019 15:30 h Sladorana Ž. - Dilj V.1 - 0 Pobjeda
19 19. kolo - 31.03.2019 17:30 h Negoslavci N. - Sladorana Ž.0 - 2 Pobjeda
20 20. kolo - 03.04.2019 17:30 h Sladorana Ž. - Borac D.7 - 1 Pobjeda
21 21. kolo - 07.04.2019 17:30 h Fruškogorac I. - Sladorana Ž.1 - 0 Poraz
22 22. kolo - 13.04.2019 17:00 h Sladorana Ž. - Zrinski B.2 - 0 Pobjeda
23 23. kolo - 21.04.2019 17:00 h Sladorana Ž. - Slavonija S.0 - 0 Neriješeno
24 24. kolo - 28.04.2019 17:30 h Slavonac G. - Sladorana Ž.0 - 1 Pobjeda
25 25. kolo - 04.05.2019 17:30 h Sladorana Ž. - HAŠK S.-S.J.1 - 1 Neriješeno
26 26. kolo - 12.05.2019 17:30 h Tomislav C. - Sladorana Ž.2 - 1 Poraz
27 27. kolo - 18.05.2019 17:30 h Sladorana Ž. - Borinci J.5 - 0 Pobjeda
28 28. kolo - 26.05.2019 18:00 h Vrbanja V. - Sladorana Ž.0 - 2 Pobjeda
29 29. kolo - 02.06.2019 17:30 h Sladorana Ž. - Vidor M.-S.L.6 - 1 Pobjeda
30 30. kolo - 09.06.2019 17:30 h Bršadin B. - Sladorana Ž.0 - 6 Pobjeda

Iduće utakmice:


Nema utakmica!

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 15 12 3 0 39
2 Frankopan R.A. 15 8 3 4 27
3 Budućnost Š. 15 8 1 6 25
4 Slavonija S. 15 7 4 4 25
5 Tomislav C. 15 8 1 6 25
6 Negoslavci N. 15 6 5 4 23
7 Vidor M.-S.L. 15 5 4 6 19
8 Slavonac G. 15 6 1 8 19
9 Croatia B. 15 5 3 7 18
10 Fruškogorac I. 15 6 0 9 18
11 Posavac P.P. 15 5 3 7 18
12 Mladost V. 15 5 3 7 18
13 Jadran G. 15 5 3 7 18
14 Borac D. 15 5 3 7 18
15 Vrbanja V. 15 4 5 6 17
16 Sinđelić T. 15 2 4 9 10

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
2 Tomislav C. 13 10 1 2 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 13 6 1 6 19
5 Šokadija B.G. 13 6 0 7 18
6 Radnički Ž. 12 3 1 8 10
7 Otok O. 12 3 1 8 10
8 Slavonac K. 11 2 2 7 8
9 Zrinski B. 11 0 1 10 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 13 11 0 2 33
2 Dilj V. 13 10 0 3 30
3 Vinkovci V. 13 9 2 2 29
4 Cibalia V. 13 9 2 2 29
5 Vuteks-Sloga V. 13 9 1 3 28
6 Fruškogorac I. 13 8 1 4 25
7 Bedem I. 13 7 1 5 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 Otok O. 13 5 0 8 15
10 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
11 Tomislav C. 13 4 0 9 12
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 13 2 0 11 6
14 Hrvatski S. M. 13 0 0 13 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 11 6 3 2 21
4 HAŠK S.-S.J. 11 5 2 4 17
5 Croatia N.J. 11 5 1 5 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Hrvatski S. M. 10 4 1 5 13
8 Nosteria N. 11 4 1 6 13
9 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 10 2 1 7 7
12 Mladost C. 11 2 1 8 7
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0