Match Schedule: Mladost A. | 1. ŽNL - 2009/10.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 16.08.2009 17:30 h Mladost A. - Borovo V.4 - 3 Pobjeda
2 2 Kolo 23.08.2009 17:30 h Zrinski B. - Mladost A.1 - 1 Neriješeno
3 3 Kolo 26.08.2009 17:30 h Mladost A. - Šokadija S.M.6 - 1 Pobjeda
4 4 Kolo 30.08.2009 17:00 h Tomislav C. - Mladost A.0 - 2 Pobjeda
5 5 Kolo 06.09.2009 17:00 h Mladost A. - BORAC Retkovci2 - 1 Pobjeda
6 6 Kolo 09.09.2009 17:00 h Bedem I. - Mladost A.1 - 3 Pobjeda
7 7 Kolo 13.09.2009 16:30 h Mladost A. - VUPIK Vukovar5 - 1 Pobjeda
8 8 Kolo 20.09.2009 16:00 h HAŠK S.-S.J. - Mladost A.0 - 0 Neriješeno
9 9 Kolo 27.09.2009 16:00 h Mladost A. - Jadran G.4 - 0 Pobjeda
10 10 Kolo 04.10.2009 15:30 h Nosteria N. - Mladost A.3 - 1 Poraz
11 11 Kolo 11.10.2009 15:30 h Mladost A. - Frankopan R.A.7 - 0 Pobjeda
12 12 Kolo 18.10.2009 15:30 h LIPOVAC Lipovac - Mladost A.1 - 2 Pobjeda
13 13 Kolo 25.10.2009 14:30 h Mladost A. - Vuteks-Sloga V.4 - 0 Pobjeda
14 14 Kolo 01.11.2009 14:00 h Mladost A. - Mladost P.2 - 1 Pobjeda
15 15 Kolo 08.11.2009 14:00 h Slavonac G. - Mladost A.0 - 0 Neriješeno
16 16 Kolo 15.11.2009 17:00 h Mladost A. - HAJDUK Tovarnik1 - 1 Neriješeno
17 17 Kolo 22.11.2009 14:00 h Vrbanja V. - Mladost A.2 - 4 Pobjeda
18 18 Kolo 28.02.2010 14:30 h Borovo V. - Mladost A._ - _
19 19 Kolo 07.03.2010 14:30 h Mladost A. - Zrinski B.4 - 1 Pobjeda
20 20 Kolo 14.03.2010 15:00 h Šokadija S.M. - Mladost A.0 - 2 Pobjeda
21 21 Kolo 21.03.2010 15:30 h Mladost A. - Tomislav C.3 - 1 Pobjeda
22 22 Kolo 28.03.2010 16:30 h BORAC Retkovci - Mladost A.0 - 1 Pobjeda
23 23 Kolo 04.04.2010 16:30 h Mladost A. - Bedem I.2 - 1 Pobjeda
24 24 Kolo 11.04.2010 16:30 h VUPIK Vukovar - Mladost A.1 - 1 Neriješeno
25 25 Kolo 18.04.2010 16:30 h Mladost A. - HAŠK S.-S.J.5 - 0 Pobjeda
26 26 Kolo 21.04.2010 17:00 h Jadran G. - Mladost A.1 - 2 Pobjeda
27 27 Kolo 25.04.2010 17:00 h Mladost A. - Nosteria N.1 - 2 Poraz
28 28 Kolo 02.05.2010 17:00 h Frankopan R.A. - Mladost A.0 - 0 Neriješeno
29 29 Kolo 05.05.2010 17:00 h Mladost A. - LIPOVAC Lipovac2 - 2 Neriješeno
30 30 Kolo 09.05.2010 17:00 h Vuteks-Sloga V. - Mladost A.0 - 1 Pobjeda
31 31 Kolo 16.05.2010 17:30 h Mladost P. - Mladost A.0 - 3 Pobjeda
32 32 Kolo 23.05.2010 17:30 h Mladost A. - Slavonac G.5 - 0 Pobjeda
33 33 Kolo 30.05.2010 17:30 h HAJDUK Tovarnik - Mladost A.0 - 1 Pobjeda
34 34 Kolo 06.06.2010 17:30 h Mladost A. - Vrbanja V.3 - 0 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Wed, 28. Aug. 2019 Beginn 17:00
Jadran G. Slavonac G. -:-

No upcoming matches!
Datum Mon, 26. Aug. 2019 Beginn 18:00
Slavonac G. Croatia N.J. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 2 2 0 0 6
2 Vrbanja V. 2 2 0 0 6
3 HAŠK S.-S.J. 2 2 0 0 6
4 Frankopan R.A. 2 1 1 0 4
5 Slavonija S. 2 1 1 0 4
6 Budućnost Š. 2 1 0 1 3
7 Posavac P.P. 2 1 0 1 3
8 Slavonac G. 2 1 0 1 3
9 Borac D. 2 1 0 1 3
10 Jadran G. 2 1 0 1 3
11 Vidor M.-S.L. 2 0 2 0 2
12 Negoslavci N. 2 0 1 1 1
13 Mladost V. 2 0 1 1 1
14 Croatia B. 2 0 0 2 0
14 Fruškogorac I. 2 0 0 2 0
16 Sinđelić T. 2 0 0 2 0

Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 0 0 0 0 0
1 HNK Vinkovci V. 0 0 0 0 0
1 Otok O. 0 0 0 0 0
1 Radnički Ž. 0 0 0 0 0
1 Slavonac G. 0 0 0 0 0
1 Slavonac K. 0 0 0 0 0
1 Tomislav C. 0 0 0 0 0
1 Zrinski B. 0 0 0 0 0
1 Šokadija B.G. 0 0 0 0 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 0 0 0 0 0
1 HNK Vinkovci 2 V. 0 0 0 0 0
1 HNK Vinkovci V. 0 0 0 0 0
1 Hrvatski S. M. 0 0 0 0 0
1 Lovor N. 0 0 0 0 0
1 Mladost C. 0 0 0 0 0
1 Nosteria N. 0 0 0 0 0
1 Otok O. 0 0 0 0 0
1 Slavonac G. 0 0 0 0 0
1 Vukovarski veterani 0 0 0 0 0