Match Schedule: METALAC Osijek | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
2 2 Kolo 04.09.2012 17:30 h METALAC Osijek - ZRINSKI Tordinci4 - 1 Pobjeda
3 3 Kolo 01.09.2012 17:30 h Vuteks-Sloga V. - METALAC Osijek1 - 1 Neriješeno
4 4 Kolo 07.09.2012 17:00 h METALAC Osijek - Fruškogorac I.2 - 1 Pobjeda
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h TORPEDO Kuševac - METALAC Osijek2 - 0 Poraz
6 6 Kolo 14.09.2012 17:00 h METALAC Osijek - FEŠK Feričanci4 - 1 Pobjeda
7 7 Kolo 22.09.2012 16:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - METALAC Osijek0 - 0 Neriješeno
8 8 Kolo 28.09.2012 16:00 h METALAC Osijek - Sladorana Ž.4 - 0 Pobjeda
9 9 Kolo 07.10.2012 15:00 h Nosteria N. - METALAC Osijek3 - 0 Poraz
10 10 Kolo 12.10.2012 15:30 h METALAC Osijek - ZRINSKI Jurjevac2 - 0 Pobjeda
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h ELEKTRA Osijek - METALAC Osijek1 - 4 Pobjeda
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h METALAC Osijek - Vukovar 91 V.0 - 2 Poraz
13 13 Kolo 03.11.2012 17:00 h Jadran G. - METALAC Osijek2 - 1 Poraz
14 14 Kolo 11.11.2012 14:30 h METALAC Osijek - Slavonac G.6 - 2 Pobjeda
15 15 Kolo 17.11.2012 14:30 h Bobota B. - METALAC Osijek0 - 0 Neriješeno
16 16 Kolo 25.11.2012 14:00 h METALAC Osijek - VALPOVKA Valpovo2 - 0 Pobjeda
17 17 Kolo 02.12.2012 13:30 h ČEPIN Čepin - METALAC Osijek2 - 2 Neriješeno
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h ZRINSKI Tordinci - METALAC Osijek1 - 2 Pobjeda
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h METALAC Osijek - Vuteks-Sloga V.2 - 0 Pobjeda
21 21 Kolo 20.03.2013 15:30 h Fruškogorac I. - METALAC Osijek5 - 0 Poraz
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h METALAC Osijek - TORPEDO Kuševac1 - 0 Pobjeda
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h FEŠK Feričanci - METALAC Osijek1 - 0 Poraz
24 24 Kolo 07.04.2013 16:00 h METALAC Osijek - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek1 - 1 Neriješeno
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h Sladorana Ž. - METALAC Osijek1 - 2 Pobjeda
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h METALAC Osijek - Nosteria N.1 - 2 Poraz
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h ZRINSKI Jurjevac - METALAC Osijek4 - 1 Poraz
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h METALAC Osijek - ELEKTRA Osijek3 - 0 Pobjeda
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h Vukovar 91 V. - METALAC Osijek2 - 0 Poraz
30 30 Kolo 19.05.2013 17:00 h METALAC Osijek - Jadran G.6 - 4 Pobjeda
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h Slavonac G. - METALAC Osijek1 - 0 Poraz
32 32 Kolo 30.05.2013 17:00 h METALAC Osijek - Bobota B.0 - 0 Neriješeno
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h VALPOVKA Valpovo - METALAC Osijek4 - 0 Poraz
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h METALAC Osijek - ČEPIN Čepin3 - 0 Pobjeda

Iduće utakmice:


Nema utakmica!

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 15 12 3 0 39
2 Frankopan R.A. 15 8 3 4 27
3 Budućnost Š. 15 8 1 6 25
4 Slavonija S. 15 7 4 4 25
5 Tomislav C. 15 8 1 6 25
6 Negoslavci N. 15 6 5 4 23
7 Vidor M.-S.L. 15 5 4 6 19
8 Slavonac G. 15 6 1 8 19
9 Croatia B. 15 5 3 7 18
10 Fruškogorac I. 15 6 0 9 18
11 Posavac P.P. 15 5 3 7 18
12 Mladost V. 15 5 3 7 18
13 Jadran G. 15 5 3 7 18
14 Borac D. 15 5 3 7 18
15 Vrbanja V. 15 4 5 6 17
16 Sinđelić T. 15 2 4 9 10

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
2 Tomislav C. 13 10 1 2 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 13 6 1 6 19
5 Šokadija B.G. 12 5 0 7 15
6 Radnički Ž. 12 3 1 8 10
7 Otok O. 11 3 0 8 9
8 Slavonac K. 10 2 1 7 7
9 Zrinski B. 10 0 1 9 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 12 11 0 1 33
2 Vuteks-Sloga V. 12 9 1 2 28
3 Dilj V. 12 9 0 3 27
4 Vinkovci V. 12 8 2 2 26
5 Cibalia V. 12 8 2 2 26
6 Fruškogorac I. 12 7 1 4 22
7 Bedem I. 12 7 1 4 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
10 Tomislav C. 12 4 0 8 12
11 Otok O. 11 3 0 8 9
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 12 2 0 10 6
14 Hrvatski S. M. 12 0 0 12 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 10 5 3 2 18
4 HAŠK S.-S.J. 10 5 2 3 17
5 Croatia N.J. 10 5 1 4 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
8 Hrvatski S. M. 9 3 1 5 10
9 Nosteria N. 10 3 1 6 10
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 9 2 1 6 7
12 Mladost C. 11 2 1 8 7
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0