Match Schedule: ELEKTRA Osijek | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 26.08.2012 17:30 h Sladorana Ž. - ELEKTRA Osijek2 - 0 Poraz
2 2 Kolo 29.08.2012 17:30 h ELEKTRA Osijek - Nosteria N.5 - 6 Poraz
3 3 Kolo 01.09.2012 17:30 h ZRINSKI Jurjevac - ELEKTRA Osijek3 - 0 Poraz
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h ELEKTRA Osijek - Vukovar 91 V.0 - 1 Poraz
6 6 Kolo 16.09.2012 17:00 h Jadran G. - ELEKTRA Osijek4 - 0 Poraz
7 7 Kolo 22.09.2012 10:00 h ELEKTRA Osijek - Slavonac G.1 - 1 Neriješeno
8 8 Kolo 29.09.2012 16:00 h Bobota B. - ELEKTRA Osijek2 - 1 Poraz
9 9 Kolo 07.10.2012 15:00 h ELEKTRA Osijek - VALPOVKA Valpovo3 - 1 Pobjeda
10 10 Kolo 14.10.2012 15:30 h ČEPIN Čepin - ELEKTRA Osijek4 - 1 Poraz
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h ELEKTRA Osijek - METALAC Osijek1 - 4 Poraz
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h ZRINSKI Tordinci - ELEKTRA Osijek2 - 1 Poraz
13 13 Kolo 03.11.2012 17:00 h ELEKTRA Osijek - Vuteks-Sloga V.2 - 4 Poraz
14 14 Kolo 11.11.2012 14:30 h Fruškogorac I. - ELEKTRA Osijek5 - 1 Poraz
15 15 Kolo 18.11.2012 14:30 h ELEKTRA Osijek - TORPEDO Kuševac0 - 4 Poraz
16 16 Kolo 25.11.2012 14:00 h FEŠK Feričanci - ELEKTRA Osijek2 - 0 Poraz
17 17 Kolo 02.12.2012 13:30 h ELEKTRA Osijek - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek0 - 6 Poraz
18 18 Kolo 24.02.2013 14:30 h ELEKTRA Osijek - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h Nosteria N. - ELEKTRA Osijek4 - 1 Poraz
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h ELEKTRA Osijek - ZRINSKI Jurjevac0 - 1 Poraz
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h Vukovar 91 V. - ELEKTRA Osijek4 - 0 Poraz
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h ELEKTRA Osijek - Jadran G.0 - 1 Poraz
24 24 Kolo 09.04.2013 16:30 h Slavonac G. - ELEKTRA Osijek4 - 0 Poraz
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h ELEKTRA Osijek - Bobota B.3 - 4 Poraz
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h VALPOVKA Valpovo - ELEKTRA Osijek1 - 1 Neriješeno
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h ELEKTRA Osijek - ČEPIN Čepin2 - 1 Pobjeda
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h METALAC Osijek - ELEKTRA Osijek3 - 0 Poraz
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h ELEKTRA Osijek - ZRINSKI Tordinci4 - 1 Pobjeda
30 30 Kolo 19.05.2013 17:00 h Vuteks-Sloga V. - ELEKTRA Osijek7 - 0 Poraz
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h ELEKTRA Osijek - Fruškogorac I.3 - 2 Pobjeda
32 32 Kolo 30.05.2013 17:00 h TORPEDO Kuševac - ELEKTRA Osijek0 - 4 Pobjeda
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h ELEKTRA Osijek - FEŠK Feričanci3 - 0 Pobjeda
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - ELEKTRA Osijek1 - 3 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 18. Aug. 2019 Beginn 17:30
Negoslavci N. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 26. Aug. 2019 Beginn 18:00
Slavonac G. Croatia N.J. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Borac D. 0 0 0 0 0
1 Budućnost Š. 0 0 0 0 0
1 Croatia B. 0 0 0 0 0
1 Frankopan R.A. 0 0 0 0 0
1 Fruškogorac I. 0 0 0 0 0
1 HAŠK S.-S.J. 0 0 0 0 0
1 Jadran G. 0 0 0 0 0
1 Mladost V. 0 0 0 0 0
1 Negoslavci N. 0 0 0 0 0
1 Posavac P.P. 0 0 0 0 0
1 Sinđelić T. 0 0 0 0 0
1 Slavonac G. 0 0 0 0 0
1 Slavonija S. 0 0 0 0 0
1 Tomislav C. 0 0 0 0 0
1 Vidor M.-S.L. 0 0 0 0 0
1 Vrbanja V. 0 0 0 0 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 0 0 0 0 0
1 HNK Vinkovci 2 V. 0 0 0 0 0
1 HNK Vinkovci V. 0 0 0 0 0
1 Hrvatski S. M. 0 0 0 0 0
1 Lovor N. 0 0 0 0 0
1 Mladost C. 0 0 0 0 0
1 Nosteria N. 0 0 0 0 0
1 Otok O. 0 0 0 0 0
1 Slavonac G. 0 0 0 0 0
1 Vukovarski veterani 0 0 0 0 0