Match Schedule: Frankopan R.A. | Mlađi Pioniri - 2017/18.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 26.08.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Sladorana Ž.10 - 0 Pobjeda
2 2. kolo 30.08.2017 15:30 h Cibalia V. - Frankopan R.A.2 - 4 Pobjeda
3 3. kolo 02.09.2017 15:30 h Frankopan R.A. - HNK Vinkovci 2 V.4 - 2 Pobjeda
4 4. kolo 06.09.2017 15:30 h Mladost V. - Frankopan R.A.7 - 2 Poraz
5 5. kolo 10.09.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Graničar Ž.2 - 2 Neriješeno
6 6. kolo 17.09.2017 15:30 h Cibalia V.-A - Frankopan R.A.14 - 0 Poraz
7 7. kolo 24.09.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Dilj V.1 - 6 Poraz
8 8. kolo 01.10.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Frankopan R.A.2 - 3 Pobjeda
9 9. kolo 08.10.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Vuteks-Sloga V.3 - 1 Pobjeda
10 10. kolo 15.10.2017 15:30 h Nosteria N. - Frankopan R.A.2 - 1 Poraz
12 12. kolo 29.10.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Tomislav C.0 - 2 Poraz
13 13. kolo 05.11.2017 15:30 h Bedem I. - Frankopan R.A.6 - 1 Poraz
14 14 . kolo 12.11.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Slavonac G.2 - 1 Pobjeda
15 15. kolo 19.11.2017 15:30 h Vukovar 91 V. - Frankopan R.A.2 - 1 Poraz
16 16. kolo 11.03.2018 15:30 h Sladorana Ž. - Frankopan R.A.3 - 4 Pobjeda
17 17. kolo 18.03.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Vukovar 91 V.1 - 4 Poraz
18 18. kolo 25.03.2018 15:30 h Slavonac G. - Frankopan R.A.6 - 4 Poraz
19 19. kolo 01.04.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Bedem I.1 - 1 Neriješeno
20 20. kolo 07.04.2018 15:30 h Tomislav C. - Frankopan R.A.1 - 1 Neriješeno
21 21. kolo 14.04.2018 15:30 h Dilj V. - Frankopan R.A.4 - 2 Poraz
22 22. kolo 21.04.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Nosteria N.0 - 5 Poraz
23 23. kolo 28.04.2018 15:30 h Vuteks-Sloga V. - Frankopan R.A.7 - 2 Poraz
24 24. kolo 05.05.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Fruškogorac I.2 - 0 Pobjeda
25 25. kolo 12.05.2018 15:30 h Graničar Ž. - Frankopan R.A.1 - 0 Poraz
26 26. kolo 19.05.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Cibalia V.-A0 - 6 Poraz
27 27. kolo 26.05.2018 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Frankopan R.A.5 - 5 Neriješeno
28 28. kolo 02.06.2018 15:30 h Frankopan R.A. - Cibalia V.1 - 5 Poraz

Iduće utakmice:

Datum Sun, 15. Sep. 2019 Beginn 16:30
Slavonac G. Sinđelić T. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 20:00
Slavonac G. Zrinski B. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 15:30
Slavonac G. Vinkovci V. -:-
Datum Sun, 15. Sep. 2019 Beginn 10:00
Radnički Ž. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 16. Sep. 2019 Beginn 17:00
Otok O. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 5 4 1 0 13
2 Budućnost Š. 6 4 0 2 12
3 Vrbanja V. 5 3 1 1 10
4 Frankopan R.A. 6 3 1 2 10
5 Tomislav C. 5 3 0 2 9
6 Slavonac G. 5 3 0 2 9
7 Negoslavci N. 5 2 2 1 8
8 Slavonija S. 5 2 2 1 8
9 Vidor M.-S.L. 6 2 2 2 8
10 Borac D. 6 2 2 2 8
11 Fruškogorac I. 5 2 0 3 6
12 Mladost V. 5 1 1 3 4
13 Sinđelić T. 5 1 1 3 4
14 Jadran G. 5 1 1 3 4
15 Croatia B. 5 1 0 4 3
16 Posavac P.P. 5 1 0 4 3

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 3 3 0 0 9
2 Graničar Ž. 1 1 0 0 3
3 HNK Vinkovci V. 1 1 0 0 3
4 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
5 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
6 Slavonac G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac K. 2 0 0 2 0
8 Otok O. 2 0 0 2 0
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Fruškogorac I. 2 2 0 0 6
2 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
3 Cibalia V. 2 2 0 0 6
4 Tomislav C. 2 2 0 0 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Vuteks-Sloga V. 2 1 1 0 4
7 Bedem I. 2 1 0 1 3
8 Dilj V. 2 1 0 1 3
9 HAŠK S.-S.J. 2 1 0 1 3
10 Vinkovci V. 2 0 1 1 1
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 2 0 0 2 0
13 Hrvatski S. M. 2 0 0 2 0
14 Otok O. 3 0 0 3 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
2 Tomislav C. 3 3 0 0 9
3 Slavonac G. 3 2 1 0 7
4 Borac D. 3 2 0 1 6
5 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
6 Graničar Ž. 3 1 1 1 4
7 Jadran G. 3 1 0 2 3
8 Slavonija S. 3 1 0 2 3
9 Zrinski B. 3 1 0 2 3
10 Sloga Š. 3 1 0 2 3
11 Posavac P.P. 3 0 0 3 0
12 Budućnost Š. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 3 0 0 9
2 Dilj V. 3 3 0 0 9
3 Nosteria N. 3 2 1 0 7
4 HAŠK S.-S.J. 3 2 1 0 7
5 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
6 Croatia N.J. 3 2 0 1 6
7 HNK Vinkovci V. 3 1 1 1 4
8 Hrvatski S. M. 3 1 0 2 3
9 Slavonac K. 3 1 0 2 3
10 Vukovarski veterani 3 1 0 2 3
11 HNK Vinkovci 2 V. 3 1 0 2 3
12 Otok O. 3 0 1 2 1
13 Mladost C. 3 0 0 3 0
14 Lovor N. 3 0 0 3 0