Match Schedule: Fruškogorac I. | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 25.08.2012 17:30 h Fruškogorac I. - Bobota B.0 - 3 Poraz
2 2 Kolo 29.08.2012 17:30 h VALPOVKA Valpovo - Fruškogorac I.1 - 0 Poraz
3 3 Kolo 02.09.2012 17:30 h Fruškogorac I. - ČEPIN Čepin2 - 2 Neriješeno
4 4 Kolo 07.09.2012 17:00 h METALAC Osijek - Fruškogorac I.2 - 1 Poraz
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h Fruškogorac I. - ZRINSKI Tordinci1 - 0 Pobjeda
6 6 Kolo 15.09.2012 17:00 h Vuteks-Sloga V. - Fruškogorac I.1 - 0 Poraz
8 8 Kolo 30.09.2012 16:00 h Fruškogorac I. - TORPEDO Kuševac0 - 2 Poraz
9 9 Kolo 07.10.2012 15:00 h FEŠK Feričanci - Fruškogorac I.3 - 3 Neriješeno
10 10 Kolo 14.10.2012 15:30 h Fruškogorac I. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 1 Pobjeda
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h Sladorana Ž. - Fruškogorac I.3 - 2 Poraz
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h Fruškogorac I. - Nosteria N.5 - 0 Pobjeda
13 13 Kolo 03.11.2012 17:00 h ZRINSKI Jurjevac - Fruškogorac I.2 - 0 Poraz
14 14 Kolo 11.11.2012 14:30 h Fruškogorac I. - ELEKTRA Osijek5 - 1 Pobjeda
15 15 Kolo 17.11.2012 14:30 h Vukovar 91 V. - Fruškogorac I.3 - 1 Poraz
16 16 Kolo 25.11.2012 14:00 h Fruškogorac I. - Jadran G.0 - 0 Neriješeno
17 17 Kolo 02.12.2012 13:30 h Slavonac G. - Fruškogorac I.0 - 4 Pobjeda
18 18 Kolo 23.02.2013 14:30 h Bobota B. - Fruškogorac I.2 - 0 Poraz
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h Fruškogorac I. - VALPOVKA Valpovo1 - 0 Pobjeda
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h ČEPIN Čepin - Fruškogorac I.1 - 0 Poraz
21 21 Kolo 20.03.2013 15:30 h Fruškogorac I. - METALAC Osijek5 - 0 Pobjeda
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h ZRINSKI Tordinci - Fruškogorac I.1 - 0 Poraz
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h Fruškogorac I. - Vuteks-Sloga V.0 - 3 Poraz
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h TORPEDO Kuševac - Fruškogorac I.2 - 0 Poraz
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h Fruškogorac I. - FEŠK Feričanci2 - 0 Pobjeda
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Fruškogorac I.2 - 2 Neriješeno
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h Fruškogorac I. - Sladorana Ž.2 - 0 Pobjeda
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h Nosteria N. - Fruškogorac I.3 - 0 Poraz
30 30 Kolo 19.05.2013 17:00 h Fruškogorac I. - ZRINSKI Jurjevac3 - 2 Pobjeda
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h ELEKTRA Osijek - Fruškogorac I.3 - 2 Poraz
32 32 Kolo 30.05.2013 17:00 h Fruškogorac I. - Vukovar 91 V.0 - 3 Poraz
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h Jadran G. - Fruškogorac I.1 - 1 Neriješeno
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h Fruškogorac I. - Slavonac G.1 - 2 Poraz

Iduće utakmice:


Nema utakmica!

Nema utakmica!

1. ŽNL - 2018/19.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 30 23 4 3 73
2 Sladorana Ž. 30 17 7 6 58
3 Borinci J. 30 18 4 8 58
4 Slavonac K. 30 16 5 9 53
5 Zrinski B. 30 15 7 8 52
6 HAŠK S.-S.J. 30 10 14 6 44
7 Tomislav C. 30 10 9 11 39
8 Negoslavci N. 30 12 4 14 39
9 Fruškogorac I. 30 10 7 13 37
10 Slavonac G. 30 10 6 14 36
11 Slavonija S. 30 8 11 11 35
12 Vrbanja V. 30 10 5 15 35
13 Borac D. 30 9 5 16 32
14 Mladost V. 30 6 10 14 28
15 Vidor M.-S.L. 30 6 7 17 25
16 Bršadin B. 30 5 5 20 20

Juniori - 2018/19.

# Momčad U + = - bod
1 Šokadija B.G. 18 16 1 1 49
2 Slavonac G. 18 16 0 2 48
3 Graničar Ž. 18 13 1 4 40
4 Tomislav C. 18 11 2 5 35
5 Slavonija S. 18 9 2 7 29
6 Sladorana Ž. 18 9 1 8 28
7 Borac D. 18 6 0 12 18
8 Jadran G. 18 4 1 13 13
9 Vrbanja V. 18 1 0 17 3
10 Zrinski B. 18 1 0 17 3

Pioniri - 2018/19.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 22 17 2 3 53
2 Graničar Ž. 22 17 1 4 52
3 Budućnost Š. 22 16 4 2 52
4 Slavonija S. 22 16 3 3 51
5 Sladorana Ž. 22 14 2 6 44
6 Tomislav C. 22 13 3 6 42
7 Borac D. 22 9 1 12 28
8 Šokadija B.G. 22 8 2 12 26
9 Posavac P.P. 22 5 1 16 16
10 Jadran G. 22 4 2 16 14
11 Vrbanja V. 22 1 1 20 4
12 Zrinski B. 22 1 0 21 3

Liga limača 2018/19.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 16 14 1 1 43
2 Cibalia V.-B 16 12 3 1 39
3 Slavonac G. 19 12 3 4 39
4 Tomislav C. 16 8 2 6 26
5 Vinkovci V. 15 8 1 6 25
6 Frankopan R.A. 16 7 3 6 24
7 Mladost V. 16 6 3 7 21
8 Šokadija B.G. 15 4 2 9 14
9 Sladorana Ž. 18 3 3 12 12
10 Graničar Ž. 17 2 3 12 9
11 Bedem I. 14 1 0 13 3

Liga veterana - 2018//19.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 19 15 3 1 48
2 HAŠK S.-S.J. 20 14 3 3 45
3 Slavonac G. 20 13 1 6 40
4 Dilj V. 19 10 3 6 33
5 Lokomotiva V. 20 9 3 8 30
6 Vukovarski veterani 20 8 5 7 29
7 Hrvatski S. M. 19 8 3 8 27
8 Otok O. 19 7 3 9 24
9 Lovor N. 20 4 2 14 14
10 Croatia N.J. 20 2 3 15 9
11 Nosteria N. 18 2 1 15 7
12 Vinkovci V. 0 0 0 0 0