Match Schedule: ZRINSKI Tordinci | 1. ŽNL - 2008/09.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 17.08.2008 17:30 h ZRINSKI Tordinci - Slavonac G.1 - 1 Neriješeno
2 2 Kolo 24.08.2008 17:30 h ZRINSKI Tordinci - Tomislav C.5 - 1 Pobjeda
3 3 Kolo 31.08.2008 17:00 h HAJDUK Tovarnik - ZRINSKI Tordinci1 - 1 Neriješeno
4 4 Kolo 07.09.2008 16:30 h ZRINSKI Tordinci - Zrinski B.4 - 2 Pobjeda
5 5 Kolo 14.09.2008 16:30 h Vuteks-Sloga V. - ZRINSKI Tordinci0 - 0 Neriješeno
6 6 Kolo 17.09.2008 16:30 h ZRINSKI Tordinci - Borovo V.11 - 1 Pobjeda
7 7 Kolo 21.09.2008 16:00 h Mladost A. - ZRINSKI Tordinci0 - 1 Pobjeda
8 8 Kolo 28.09.2008 16:00 h ZRINSKI Tordinci - Nosteria N.2 - 0 Pobjeda
9 9 Kolo 05.10.2008 15:30 h Frankopan R.A. - ZRINSKI Tordinci0 - 5 Pobjeda
10 10 Kolo 12.10.2008 15:30 h ZRINSKI Tordinci - Jadran G.3 - 0 Pobjeda
11 11 Kolo 19.10.2008 15:30 h BORAC Retkovci - ZRINSKI Tordinci0 - 1 Pobjeda
12 12 Kolo 26.10.2008 14:30 h ZRINSKI Tordinci - Bedem I.2 - 0 Pobjeda
13 13 Kolo 02.11.2008 14:00 h Mladost P. - ZRINSKI Tordinci1 - 0 Poraz
14 14 Kolo 09.11.2008 14:00 h ZRINSKI Tordinci - HAŠK S.-S.J.5 - 0 Pobjeda
15 15 Kolo 16.11.2008 14:00 h Slavonac K. - ZRINSKI Tordinci0 - 7 Pobjeda
16 16 Kolo 15.03.2009 14:00 h Slavonac G. - ZRINSKI Tordinci1 - 2 Pobjeda
17 17 Kolo 22.03.2009 17:00 h Tomislav C. - ZRINSKI Tordinci0 - 0 Neriješeno
18 18 Kolo 29.03.2009 16:30 h ZRINSKI Tordinci - HAJDUK Tovarnik3 - 1 Pobjeda
19 19 Kolo 05.04.2009 14:00 h Zrinski B. - ZRINSKI Tordinci6 - 1 Poraz
20 20 Kolo 12.04.2009 17:00 h ZRINSKI Tordinci - Vuteks-Sloga V.3 - 2 Pobjeda
21 21 Kolo 15.04.2009 17:00 h Borovo V. - ZRINSKI Tordinci1 - 2 Pobjeda
22 22 Kolo 19.04.2009 16:30 h ZRINSKI Tordinci - Mladost A.2 - 0 Pobjeda
23 23 Kolo 26.04.2009 17:00 h Nosteria N. - ZRINSKI Tordinci1 - 1 Neriješeno
24 24 Kolo 03.05.2009 17:00 h ZRINSKI Tordinci - Frankopan R.A.4 - 1 Pobjeda
25 25 Kolo 06.05.2009 17:00 h Jadran G. - ZRINSKI Tordinci3 - 2 Poraz
26 26 Kolo 10.05.2009 17:00 h ZRINSKI Tordinci - BORAC Retkovci3 - 4 Poraz
27 27 Kolo 17.05.2009 17:30 h Bedem I. - ZRINSKI Tordinci3 - 3 Neriješeno
28 28 Kolo 24.05.2009 17:30 h ZRINSKI Tordinci - Mladost P.2 - 1 Pobjeda
29 29 Kolo 31.05.2009 17:30 h HAŠK S.-S.J. - ZRINSKI Tordinci8 - 4 Poraz
30 30 Kolo 07.06.2009 17:30 h ZRINSKI Tordinci - Slavonac K.9 - 0 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 29. Sep. 2019 Beginn 16:00
Slavonac G. Fruškogorac I. -:-
Datum Sat, 28. Sep. 2019 Beginn 17:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 28. Sep. 2019 Beginn 15:30
Hrvatski S. M. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 29. Sep. 2019 Beginn 10:00
Slavonac G. Tomislav C. -:-
Datum Mon, 23. Sep. 2019 Beginn 18:00
Slavonac G. Nosteria N. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 7 6 1 0 19
2 Budućnost Š. 7 5 0 2 15
3 Tomislav C. 7 4 0 3 12
4 Slavonac G. 7 4 0 3 12
5 Negoslavci N. 7 3 2 2 11
6 Vidor M.-S.L. 7 3 2 2 11
7 Slavonija S. 7 3 2 2 11
8 Vrbanja V. 7 3 2 2 11
9 Frankopan R.A. 6 3 1 2 10
10 Posavac P.P. 7 3 0 4 9
11 Borac D. 7 2 2 3 8
12 Mladost V. 7 2 1 4 7
13 Croatia B. 6 2 0 4 6
14 Fruškogorac I. 7 2 0 5 6
15 Jadran G. 7 1 2 4 5
16 Sinđelić T. 7 1 1 5 4

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 3 3 0 0 9
2 Graničar Ž. 1 1 0 0 3
3 HNK Vinkovci V. 1 1 0 0 3
4 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
5 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
6 Slavonac G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac K. 2 0 0 2 0
8 Otok O. 2 0 0 2 0
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Fruškogorac I. 2 2 0 0 6
2 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
3 Cibalia V. 2 2 0 0 6
4 Tomislav C. 2 2 0 0 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Vuteks-Sloga V. 2 1 1 0 4
7 Bedem I. 2 1 0 1 3
8 Dilj V. 2 1 0 1 3
9 HAŠK S.-S.J. 2 1 0 1 3
10 Vinkovci V. 2 0 1 1 1
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 2 0 0 2 0
13 Hrvatski S. M. 2 0 0 2 0
14 Otok O. 3 0 0 3 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
2 Tomislav C. 3 3 0 0 9
3 Slavonac G. 3 2 1 0 7
4 Borac D. 3 2 0 1 6
5 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
6 Graničar Ž. 3 1 1 1 4
7 Jadran G. 3 1 0 2 3
8 Slavonija S. 3 1 0 2 3
9 Zrinski B. 3 1 0 2 3
10 Sloga Š. 3 1 0 2 3
11 Posavac P.P. 3 0 0 3 0
12 Budućnost Š. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 4 4 0 0 12
2 Slavonac G. 3 3 0 0 9
3 HNK Vinkovci V. 4 2 1 1 7
4 HAŠK S.-S.J. 4 2 1 1 7
5 Nosteria N. 3 2 0 1 6
6 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
7 Croatia N.J. 4 2 0 2 6
8 Hrvatski S. M. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci 2 V. 3 1 0 2 3
10 Vukovarski veterani 4 1 0 3 3
11 Mladost C. 4 1 0 3 3
12 Otok O. 0 0 0 0 0
13 Slavonac K. 2 0 0 2 0
14 Lovor N. 3 0 0 3 0