Match Schedule: Šokadija B.G. | Pioniri - 2016/17.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 20.08.2016 16:00 h Sladorana Ž. - Šokadija B.G.0 - 7 Pobjeda
2 2. kolo 27.08.2016 16:00 h Šokadija B.G. - Vrbanja V.5 - 3 Pobjeda
3 3. kolo 03.09.2016 14:30 h Zrinski B. - Šokadija B.G.1 - 7 Pobjeda
4 4. kolo 10.09.2016 14:00 h Šokadija B.G. - Posavac P.P.6 - 1 Pobjeda
5 5. kolo 17.09.2016 14:00 h Sloga Š. - Šokadija B.G.0 - 4 Pobjeda
6 6. kolo 24.09.2016 13:30 h Borac D. - Šokadija B.G.0 - 4 Pobjeda
7 7. kolo 01.10.2016 13:30 h Šokadija B.G. - Budućnost Š.8 - 2 Pobjeda
8 8. kolo 08.10.2016 13:30 h Jadran G. - Šokadija B.G.0 - 8 Pobjeda
11 11. kolo 29.10.2016 13:00 h Šokadija B.G. - Slavonija S.4 - 1 Pobjeda
12 12. kolo 18.03.2017 16:00 h Šokadija B.G. - Sladorana Ž.2 - 0 Pobjeda
13 13. kolo 25.03.2017 16:00 h Vrbanja V. - Šokadija B.G.1 - 13 Pobjeda
14 14. kolo 01.04.2017 16:00 h Šokadija B.G. - Zrinski B.11 - 0 Pobjeda
15 15. kolo 08.04.2017 16:00 h Posavac P.P. - Šokadija B.G.0 - 13 Pobjeda
16 16. kolo 15.04.2017 16:00 h Šokadija B.G. - Sloga Š.10 - 0 Pobjeda
17 17. kolo 22.04.2017 16:00 h Šokadija B.G. - Borac D.5 - 1 Pobjeda
18 18. kolo 29.04.2017 16:00 h Budućnost Š. - Šokadija B.G.3 - 5 Pobjeda
19 19. kolo 06.05.2017 16:00 h Šokadija B.G. - Jadran G.5 - 0 Pobjeda
20 20. kolo 13.05.2017 16:00 h Tomislav C. - Šokadija B.G.1 - 3 Pobjeda
22 22. kolo 27.05.2017 16:00 h Slavonija S. - Šokadija B.G.2 - 5 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 16:00
Slavonija S. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 20:00
Slavonac G. Zrinski B. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 15:30
Slavonac G. Vinkovci V. -:-
Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 10:00
Slavonac G. Jadran G. -:-
Datum Mon, 16. Sep. 2019 Beginn 17:00
Otok O. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 6 5 1 0 16
2 Tomislav C. 6 4 0 2 12
3 Budućnost Š. 6 4 0 2 12
4 Slavonac G. 6 4 0 2 12
5 Frankopan R.A. 6 3 1 2 10
6 Vrbanja V. 6 3 1 2 10
7 Vidor M.-S.L. 6 2 2 2 8
8 Negoslavci N. 6 2 2 2 8
9 Slavonija S. 6 2 2 2 8
10 Borac D. 6 2 2 2 8
11 Mladost V. 6 2 1 3 7
12 Croatia B. 6 2 0 4 6
13 Fruškogorac I. 6 2 0 4 6
14 Posavac P.P. 6 2 0 4 6
15 Sinđelić T. 6 1 1 4 4
16 Jadran G. 6 1 1 4 4

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 3 3 0 0 9
2 Graničar Ž. 1 1 0 0 3
3 HNK Vinkovci V. 1 1 0 0 3
4 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
5 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
6 Slavonac G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac K. 2 0 0 2 0
8 Otok O. 2 0 0 2 0
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Fruškogorac I. 2 2 0 0 6
2 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
3 Cibalia V. 2 2 0 0 6
4 Tomislav C. 2 2 0 0 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Vuteks-Sloga V. 2 1 1 0 4
7 Bedem I. 2 1 0 1 3
8 Dilj V. 2 1 0 1 3
9 HAŠK S.-S.J. 2 1 0 1 3
10 Vinkovci V. 2 0 1 1 1
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 2 0 0 2 0
13 Hrvatski S. M. 2 0 0 2 0
14 Otok O. 3 0 0 3 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
2 Tomislav C. 3 3 0 0 9
3 Slavonac G. 3 2 1 0 7
4 Borac D. 3 2 0 1 6
5 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
6 Graničar Ž. 3 1 1 1 4
7 Jadran G. 3 1 0 2 3
8 Slavonija S. 3 1 0 2 3
9 Zrinski B. 3 1 0 2 3
10 Sloga Š. 3 1 0 2 3
11 Posavac P.P. 3 0 0 3 0
12 Budućnost Š. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 3 0 0 9
2 Dilj V. 3 3 0 0 9
3 Nosteria N. 3 2 1 0 7
4 HAŠK S.-S.J. 3 2 1 0 7
5 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
6 Croatia N.J. 3 2 0 1 6
7 HNK Vinkovci V. 3 1 1 1 4
8 Hrvatski S. M. 3 1 0 2 3
9 Slavonac K. 3 1 0 2 3
10 Vukovarski veterani 3 1 0 2 3
11 HNK Vinkovci 2 V. 3 1 0 2 3
12 Otok O. 3 0 1 2 1
13 Mladost C. 3 0 0 3 0
14 Lovor N. 3 0 0 3 0