Match Schedule: Sladorana Ž. | Pioniri - 2018/19.


Kolo Match Name  NUM  Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo - 26.08.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Šokadija B.G.2 - 1 Pobjeda
2 2. kolo - 01.09.2018 14:30 h Posavac P.P. - Sladorana Ž.0 - 8 Pobjeda
3 3. kolo - 08.09.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Budućnost Š.3 - 6 Poraz
4 4. kolo - 15.09.2018 10:00 h Borac D. - Sladorana Ž.0 - 12 Pobjeda
5 5. kolo - 22.09.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Graničar Ž.0 - 3 Poraz
6 6. kolo - 29.09.2018 13:30 h Slavonac G. - Sladorana Ž.3 - 1 Poraz
7 7. kolo - 06.10.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Vrbanja V.3 - 0 Pobjeda
8 8. kolo - 13.10.2018 13:30 h Slavonija S. - Sladorana Ž.5 - 2 Poraz
9 9. kolo - 20.10.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Zrinski B.19 - 1 Pobjeda
10 10. kolo - 27.10.2018 13:00 h Tomislav C. - Sladorana Ž.4 - 4 Neriješeno
11 11. kolo - 03.11.2018 10:00 h Sladorana Ž. - Jadran G.25 - 0 Pobjeda
12 12. kolo - 16.03.2019 16:30 h Šokadija B.G. - Sladorana Ž.2 - 3 Pobjeda
13 13. kolo - 23.03.2019 16:30 h Sladorana Ž. - Posavac P.P.13 - 0 Pobjeda
14 14. kolo - 30.03.2019 16:30 h Budućnost Š. - Sladorana Ž.5 - 2 Poraz
15 15. kolo - 06.04.2019 16:30 h Sladorana Ž. - Borac D.4 - 2 Pobjeda
16 16. kolo - 13.04.2019 16:30 h Graničar Ž. - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
17 17. kolo - 21.04.2019 10:00 h Sladorana Ž. - Slavonac G.2 - 6 Poraz
18 18. kolo - 27.04.2019 16:30 h Vrbanja V. - Sladorana Ž.0 - 13 Pobjeda
19 19. kolo - 04.05.2019 16:30 h Sladorana Ž. - Slavonija S.2 - 1 Pobjeda
20 20. kolo - 11.05.2019 16:30 h Zrinski B. - Sladorana Ž.0 - 12 Pobjeda
21 21. kolo - 18.05.2019 16:30 h Sladorana Ž. - Tomislav C.2 - 1 Pobjeda
22 22. kolo - 25.05.2019 16:30 h Jadran G. - Sladorana Ž.3 - 5 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 20. Sep. 2020 Beginn 16:30
Negoslavci N. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 17:00
Dilj V. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 15:30
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 17:00
Jadran G. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 21. Sep. 2020 Beginn 17:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 8 6 1 1 19
2 Vrbanja V. 8 4 3 1 15
3 Croatia B. 8 4 2 2 14
4 Slavonija S. 8 4 2 2 14
5 Slavonac G. 8 4 2 2 14
6 Borac D. 8 4 2 2 14
7 Budućnost Š. 8 3 4 1 13
8 Nosteria N. 8 4 1 3 13
9 Sinđelić T. 8 4 1 3 12
10 Mladost C. 8 4 0 4 12
11 Negoslavci N. 8 3 1 4 10
12 Bršadin B. 8 3 1 4 10
13 Mladost V. 8 2 2 4 8
14 Jadran G. 8 2 2 4 8
15 Posavac P.P. 8 2 1 5 7
16 Vidor M.-S.L. 8 2 1 5 7
17 Fruškogorac I. 8 2 1 5 7
18 Sloga R. 8 1 1 6 4

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 3 3 0 0 9
2 Borinci J. 3 3 0 0 9
3 Dilj V. 2 2 0 0 6
4 Slavonija S. 1 1 0 0 3
5 Radnički V. 2 1 0 1 3
6 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac G. 2 1 0 1 3
8 HNK Vinkovci V. 2 1 0 1 3
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0
10 HAŠK S.-S.J. 2 0 0 2 0
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Tomislav C. 3 2 1 0 7
3 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
4 Zrinski B. 2 1 0 1 3
5 Dilj V. 3 1 0 2 3
6 Otok O. 1 0 0 1 0
7 Jadran G. 2 0 0 2 0
8 Radnički Ž. 2 0 0 2 0

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Borac D. 3 3 0 0 9
3 Slavonija S. 3 2 0 1 6
4 Tomislav C. 3 2 0 1 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Zrinski B. 3 2 0 1 6
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Jadran G. 3 1 0 2 3
9 Šokadija B.G. 3 1 0 2 3
10 Vrbanja V. 3 0 0 3 0
11 Budućnost Š. 3 0 0 3 0
12 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 4 4 0 0 12
2 HAŠK S.-S.J. 3 3 0 0 9
3 Dilj V. 4 3 0 1 9
4 Vukovarski veterani 4 2 1 1 7
5 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
6 HNK Vinkovci V. 3 1 1 1 4
7 Nosteria N. 4 1 1 2 4
8 Croatia N.J. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci 2 V. 4 1 0 3 3
10 Hrvatski S. M. 4 0 1 3 1
11 Slavonac K. 0 0 0 0 0
12 Lovor N. 4 0 0 4 0