Match Schedule: Sladorana Ž. | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 26.08.2012 17:30 h Sladorana Ž. - ELEKTRA Osijek2 - 0 Pobjeda
2 2 Kolo 25.09.2012 17:30 h Vukovar 91 V. - Sladorana Ž.4 - 2 Poraz
3 3 Kolo 02.09.2012 17:30 h Sladorana Ž. - Jadran G.0 - 2 Poraz
4 4 Kolo 09.09.2012 17:00 h Slavonac G. - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h Sladorana Ž. - Bobota B.0 - 0 Neriješeno
6 6 Kolo 15.09.2012 17:00 h VALPOVKA Valpovo - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
7 7 Kolo 22.09.2012 16:30 h Sladorana Ž. - ČEPIN Čepin2 - 2 Neriješeno
8 8 Kolo 28.09.2012 16:00 h METALAC Osijek - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
9 9 Kolo 06.10.2012 15:00 h Sladorana Ž. - ZRINSKI Tordinci1 - 1 Neriješeno
10 10 Kolo 13.10.2012 15:30 h Vuteks-Sloga V. - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h Sladorana Ž. - Fruškogorac I.3 - 2 Pobjeda
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h TORPEDO Kuševac - Sladorana Ž.5 - 2 Poraz
13 13 Kolo 03.11.2012 17:00 h Sladorana Ž. - FEŠK Feričanci1 - 0 Pobjeda
14 14 Kolo 10.11.2012 14:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Sladorana Ž.5 - 0 Poraz
16 16 Kolo 24.11.2012 14:00 h Sladorana Ž. - Nosteria N.0 - 2 Poraz
17 17 Kolo 01.12.2012 13:30 h ZRINSKI Jurjevac - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
18 18 Kolo 24.02.2013 14:30 h ELEKTRA Osijek - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h Sladorana Ž. - Vukovar 91 V.2 - 0 Pobjeda
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h Jadran G. - Sladorana Ž.4 - 1 Poraz
21 21 Kolo 20.03.2013 15:30 h Sladorana Ž. - Slavonac G.0 - 3 Poraz
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h Bobota B. - Sladorana Ž.0 - 0 Neriješeno
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h Sladorana Ž. - VALPOVKA Valpovo2 - 0 Pobjeda
24 24 Kolo 07.04.2013 16:00 h ČEPIN Čepin - Sladorana Ž.3 - 1 Poraz
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h Sladorana Ž. - METALAC Osijek1 - 2 Poraz
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h ZRINSKI Tordinci - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h Sladorana Ž. - Vuteks-Sloga V.0 - 4 Poraz
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h Fruškogorac I. - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h Sladorana Ž. - TORPEDO Kuševac2 - 1 Pobjeda
30 30 Kolo 19.05.2013 17:00 h FEŠK Feričanci - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h Sladorana Ž. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 0 Pobjeda
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h Nosteria N. - Sladorana Ž.5 - 1 Poraz
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h Sladorana Ž. - ZRINSKI Jurjevac2 - 3 Poraz

Iduće utakmice:

Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 14:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 02. Nov. 2019 Beginn 17:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 26. Oct. 2019 Beginn 15:30
Frankopan R.A. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 03. Nov. 2019 Beginn 10:00
Zrinski B. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 21. Oct. 2019 Beginn 16:00
Slavonac G. HNK Vinkovci V. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 11 9 2 0 29
2 Budućnost Š. 11 7 1 3 22
3 Frankopan R.A. 11 6 2 3 20
4 Slavonija S. 11 5 4 2 19
5 Tomislav C. 11 6 0 5 18
6 Posavac P.P. 11 5 1 5 16
7 Vidor M.-S.L. 11 4 3 4 15
8 Slavonac G. 11 5 0 6 15
9 Negoslavci N. 11 3 5 3 14
10 Mladost V. 11 4 2 5 14
11 Vrbanja V. 11 3 4 4 13
12 Fruškogorac I. 11 4 0 7 12
13 Croatia B. 11 3 2 6 11
14 Borac D. 11 3 2 6 11
15 Sinđelić T. 11 2 3 6 9
16 Jadran G. 11 2 3 6 9

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 6 5 1 0 16
2 Graničar Ž. 6 5 1 0 16
3 Slavonac G. 7 5 0 2 15
4 Šokadija B.G. 8 4 0 4 12
5 HNK Vinkovci V. 4 3 0 1 9
6 Otok O. 7 3 0 4 9
7 Radnički Ž. 7 2 0 5 6
8 Slavonac K. 6 1 0 5 3
9 Zrinski B. 7 0 0 7 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 5 5 0 0 15
2 Fruškogorac I. 5 4 0 1 12
3 Slavonac G. 7 4 0 3 12
4 Cibalia V. 5 3 2 0 11
5 Vinkovci V. 5 3 1 1 10
6 Bedem I. 5 3 0 2 9
7 Tomislav C. 5 3 0 2 9
8 Vuteks-Sloga V. 5 2 1 2 7
9 HAŠK S.-S.J. 5 2 1 2 7
10 Dilj V. 4 2 0 2 6
11 Slavonac K. 5 1 0 4 3
12 Otok O. 6 1 0 5 3
13 Radnički Ž. 5 0 1 4 1
14 Hrvatski S. M. 5 0 0 5 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 6 6 0 0 18
2 Tomislav C. 6 5 0 1 15
3 Vrbanja V. 6 5 0 1 15
4 Borac D. 6 3 1 2 10
5 Zrinski B. 6 3 1 2 10
6 Jadran G. 6 3 0 3 9
7 Sloga Š. 6 3 0 3 9
8 Slavonac G. 6 2 1 3 7
9 Graničar Ž. 6 2 1 3 7
10 Slavonija S. 6 1 1 4 4
11 Budućnost Š. 6 0 1 5 1
12 Posavac P.P. 6 0 0 6 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 8 7 0 1 21
2 Slavonac G. 8 6 0 2 18
3 Frankopan R.A. 7 5 1 1 16
4 HAŠK S.-S.J. 7 5 1 1 16
5 Croatia N.J. 8 5 0 3 15
6 HNK Vinkovci V. 7 3 2 2 11
7 Nosteria N. 8 3 0 5 9
8 Hrvatski S. M. 6 2 1 3 7
9 Vukovarski veterani 7 2 0 5 6
10 Mladost C. 8 1 1 6 4
11 HNK Vinkovci 2 V. 7 1 0 6 3
12 Slavonac K. 7 1 0 6 3
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0