Match Schedule: all teams | Mlađi Pioniri - 2016/17.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat
1 1. kolo 20.08.2016 12:00 h Slavonac G. - Cibalia V.1 - 12
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Dilj V. - Lovor N.2 - 1
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Fruškogorac I. - Bedem I.1 - 7
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Lučić S.J. - Frankopan R.A.5 - 7
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Nosteria N. - Vuteks-Sloga V._ - _
1 1. kolo 20.08.2016 15:30 h Tomislav C. - Otok O.0 - 5
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Vuteks-Sloga V. - Fruškogorac I._ - _
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Frankopan R.A. - Nosteria N.0 - 1
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Bedem I. - Lovor N.4 - 1
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Lučić S.J.3 - 1
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Otok O. - Slavonac G.5 - 5
2 2. kolo 24.08.2016 15:00 h Tomislav C. - Dilj V.0 - 5
3 3. kolo 27.08.2016 12:00 h Slavonac G. - Tomislav C.5 - 0
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Dilj V. - Bedem I.4 - 5
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Lovor N. - Vuteks-Sloga V._ - _
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Fruškogorac I. - Frankopan R.A.0 - 4
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Lučić S.J. - Cibalia V.1 - 10
3 3. kolo 27.08.2016 14:30 h Nosteria N. - HNK Vinkovci 2 V.3 - 1
4 4. kolo 03.09.2016 12:00 h Slavonac G. - Dilj V.3 - 4
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h Cibalia V. - Nosteria N.15 - 0
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h Vuteks-Sloga V. - Bedem I._ - _
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Fruškogorac I.1 - 0
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h Frankopan R.A. - Lovor N.3 - 0
4 4. kolo 03.09.2016 14:30 h Otok O. - Lučić S.J.6 - 1
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Dilj V. - Vuteks-Sloga V._ - _
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Bedem I. - Frankopan R.A.2 - 3
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Lovor N. - HNK Vinkovci 2 V.1 - 4
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Lučić S.J. - Tomislav C.4 - 0
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Fruškogorac I. - Cibalia V.1 - 10
5 5. kolo 10.09.2016 14:00 h Nosteria N. - Otok O.4 - 2
6 6. kolo 17.09.2016 12:00 h Slavonac G. - Lučić S.J.3 - 3
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h Frankopan R.A. - Vuteks-Sloga V._ - _
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h Tomislav C. - Nosteria N.1 - 1
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Bedem I.2 - 2
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h Otok O. - Fruškogorac I.2 - 0
6 6. kolo 17.09.2016 14:00 h Cibalia V. - Lovor N.4 - 0
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Fruškogorac I. - Tomislav C.0 - 1
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Vuteks-Sloga V. - HNK Vinkovci 2 V._ - _
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Lovor N. - Otok O.2 - 3
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Dilj V. - Frankopan R.A.8 - 2
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Bedem I. - Cibalia V.3 - 4
7 7. kolo 24.09.2016 14:00 h Nosteria N. - Slavonac G.0 - 2
8 8. kolo 01.10.2016 12:00 h Slavonac G. - Fruškogorac I.1 - 0
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h Tomislav C. - Lovor N.1 - 3
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h Lučić S.J. - Dilj V.1 - 3
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h Cibalia V. - Vuteks-Sloga V._ - _
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h Otok O. - Bedem I.1 - 7
8 8. kolo 01.10.2016 14:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Frankopan R.A.8 - 3
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Bedem I. - Tomislav C.4 - 1
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Dilj V. - HNK Vinkovci 2 V.3 - 4
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Vuteks-Sloga V. - Otok O._ - _
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Frankopan R.A. - Cibalia V.0 - 7
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Nosteria N. - Lučić S.J.4 - 0
9 9. kolo 09.10.2016 12:30 h Lovor N. - Slavonac G.1 - 4
10 10. kolo 15.10.2016 12:00 h Slavonac G. - Bedem I.2 - 2
10 10. kolo 15.10.2016 12:30 h Cibalia V. - HNK Vinkovci 2 V.3 - 0
10 10. kolo 15.10.2016 12:30 h Lučić S.J. - Fruškogorac I.1 - 5
10 10. kolo 15.10.2016 12:30 h Otok O. - Frankopan R.A.5 - 2
10 10. kolo 15.10.2016 12:30 h Nosteria N. - Dilj V.4 - 5
10 10. kolo 15.10.2016 12:30 h Tomislav C. - Vuteks-Sloga V._ - _
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Otok O.3 - 1
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Frankopan R.A. - Tomislav C.8 - 1
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Vuteks-Sloga V. - Slavonac G._ - _
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Dilj V. - Cibalia V.2 - 4
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Lovor N. - Lučić S.J.0 - 0
11 11. kolo 22.10.2016 12:30 h Fruškogorac I. - Nosteria N.1 - 0
12 12. kolo 29.10.2016 12:00 h Slavonac G. - Frankopan R.A.2 - 1
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Fruškogorac I. - Dilj V.0 - 2
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Lučić S.J. - Bedem I.1 - 6
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Nosteria N. - Lovor N.1 - 0
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Otok O. - Cibalia V.1 - 1
12 12. kolo 29.10.2016 12:30 h Tomislav C. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 6
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Cibalia V. - Tomislav C.13 - 0
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Dilj V. - Otok O.4 - 2
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Slavonac G.4 - 1
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Bedem I. - Nosteria N.0 - 1
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Lovor N. - Fruškogorac I.5 - 2
13 13. kolo 05.11.2016 12:30 h Vuteks-Sloga V. - Lučić S.J._ - _
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Lovor N. - Dilj V.2 - 1
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Bedem I. - Fruškogorac I.3 - 1
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Lučić S.J.3 - 1
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Nosteria N.2 - 0
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Cibalia V. - Slavonac G.4 - 1
14 14 . kolo 18.03.2017 15:30 h Otok O. - Tomislav C.4 - 1
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Frankopan R.A.4 - 1
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Nosteria N. - Cibalia V.1 - 5
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Lovor N. - Bedem I.4 - 0
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Lučić S.J. - HNK Vinkovci 2 V.1 - 10
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Slavonac G. - Otok O.2 - 0
15 15. kolo 25.03.2017 15:30 h Dilj V. - Tomislav C.4 - 0
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Cibalia V. - Lučić S.J.15 - 0
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Lovor N.0 - 6
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Bedem I. - Dilj V.3 - 2
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Fruškogorac I.3 - 0
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Otok O. - Nosteria N.3 - 3
16 16. kolo 01.04.2017 15:30 h Tomislav C. - Slavonac G.0 - 3
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Dilj V. - Slavonac G.3 - 1
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Nosteria N. - Tomislav C.2 - 0
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Lučić S.J. - Otok O.2 - 4
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Cibalia V.0 - 9
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Lovor N. - HNK Vinkovci 2 V.2 - 6
17 17. kolo 08.04.2017 15:30 h Bedem I. - Frankopan R.A.7 - 2
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Bedem I.3 - 4
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Dilj V.1 - 3
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Cibalia V. - Lovor N.4 - 2
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Otok O. - Fruškogorac I.0 - 1
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Tomislav C. - Lučić S.J.2 - 3
18 18. kolo 15.04.2017 15:30 h Slavonac G. - Nosteria N.3 - 0
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Lučić S.J. - Slavonac G.1 - 11
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Tomislav C.4 - 0
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Dilj V. - Nosteria N.5 - 0
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Lovor N. - Otok O.3 - 2
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Bedem I. - Cibalia V.0 - 7
19 19. kolo 22.04.2017 15:30 h Frankopan R.A. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 7
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Otok O. - Bedem I.2 - 4
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Cibalia V. - Frankopan R.A._ - _
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Tomislav C. - Lovor N.0 - 6
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Dilj V.5 - 3
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Slavonac G. - Fruškogorac I.5 - 2
20 20. kolo 29.04.2017 15:30 h Nosteria N. - Lučić S.J.1 - 1
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Dilj V. - Lučić S.J.6 - 0
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Cibalia V.0 - 6
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Nosteria N.4 - 1
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Lovor N. - Slavonac G.0 - 5
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Bedem I. - Tomislav C.3 - 0
21 21. kolo 06.05.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Otok O.3 - 3
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Otok O. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 7
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Cibalia V. - Dilj V._ - _
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Tomislav C. - Frankopan R.A.1 - 3
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Slavonac G. - Bedem I.1 - 3
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Nosteria N. - Lovor N.0 - 3
22 22. kolo 13.05.2017 15:30 h Lučić S.J. - Fruškogorac I.2 - 6
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Dilj V. - Fruškogorac I.5 - 2
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Lovor N. - Lučić S.J.8 - 1
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Bedem I. - Nosteria N.0 - 0
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Slavonac G.1 - 5
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Tomislav C.9 - 0
23 23. kolo 20.05.2017 15:30 h Cibalia V. - Otok O.10 - 0
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Otok O. - Dilj V.1 - 7
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Tomislav C. - Cibalia V.3 - 3
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Slavonac G. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 3
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Nosteria N. - Frankopan R.A.0 - 3
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Lučić S.J. - Bedem I.1 - 3
24 24. kolo 27.05.2017 15:30 h Fruškogorac I. - Lovor N.2 - 3

Iduće utakmice:

Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Slavonija S. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 15:30
Slavonac G. Hrvatski S. M. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Mon, 06. Apr. 2020 Beginn 17:00
Mladost C. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 16 13 3 0 42
2 Frankopan R.A. 16 8 4 4 28
3 Slavonija S. 16 7 5 4 26
4 Tomislav C. 16 8 2 6 26
5 Budućnost Š. 16 8 1 7 25
6 Negoslavci N. 16 6 5 5 23
7 Vidor M.-S.L. 16 6 4 6 22
8 Slavonac G. 16 7 1 8 22
9 Borac D. 16 6 3 7 21
10 Jadran G. 16 6 3 7 21
11 Croatia B. 16 5 4 7 19
12 Fruškogorac I. 16 6 0 10 18
13 Posavac P.P. 16 5 3 8 18
14 Mladost V. 16 5 3 8 18
15 Vrbanja V. 16 4 5 7 17
16 Sinđelić T. 16 3 4 9 13

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 14 11 1 2 34
2 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 14 7 1 6 22
5 Šokadija B.G. 13 6 0 7 18
6 Otok O. 12 3 1 8 10
7 Radnički Ž. 13 3 1 9 10
8 Slavonac K. 11 2 2 7 8
9 Zrinski B. 12 0 1 11 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 13 11 0 2 33
2 Dilj V. 13 10 0 3 30
3 Vinkovci V. 13 9 2 2 29
4 Cibalia V. 13 9 2 2 29
5 Vuteks-Sloga V. 13 9 1 3 28
6 Fruškogorac I. 13 8 1 4 25
7 Bedem I. 13 7 1 5 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 Otok O. 13 5 0 8 15
10 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
11 Tomislav C. 13 4 0 9 12
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 13 2 0 11 6
14 Hrvatski S. M. 13 0 0 13 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 11 6 3 2 21
4 HAŠK S.-S.J. 11 5 2 4 17
5 Croatia N.J. 11 5 1 5 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Hrvatski S. M. 11 4 1 6 13
8 Nosteria N. 11 4 1 6 13
9 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 11 3 1 7 10
12 Mladost C. 11 2 1 8 7