Match Schedule: all teams | Liga veterana - 2017/18.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat
1 1. kolo 28.08.2017 18:30 h Nosteria N. - Frankopan R.A.2 - 5
1 1. kolo 28.08.2017 18:30 h Croatia N.J. - Dilj V.4 - 2
1 1. kolo 28.08.2017 18:30 h Slavonac G. - Lovor N.5 - 4
1 1. kolo 28.08.2017 18:30 h Vukovarski veterani - HAŠK S.-S.J.3 - 3
1 1. kolo 28.08.2017 18:30 h Hrvatski S. M. - Lokomotiva V.1 - 1
2 2. kolo 04.09.2017 17:30 h HAŠK S.-S.J. - Hrvatski S. M.3 - 2
2 2. kolo 04.09.2017 17:30 h Lovor N. - Vukovarski veterani3 - 2
2 2. kolo 04.09.2017 17:30 h Dilj V. - Slavonac G.6 - 7
2 2. kolo 04.09.2017 17:30 h Frankopan R.A. - Croatia N.J.5 - 1
2 2. kolo 04.09.2017 17:30 h Otok O. - Nosteria N.3 - 0
3 3. kolo 11.09.2017 17:30 h Croatia N.J. - Otok O.4 - 1
3 3. kolo 11.09.2017 17:30 h Slavonac G. - Frankopan R.A.0 - 4
3 3. kolo 11.09.2017 17:30 h Vukovarski veterani - Dilj V.5 - 1
3 3. kolo 11.09.2017 17:30 h Hrvatski S. M. - Lovor N.6 - 3
3 3. kolo 11.09.2017 17:30 h Lokomotiva V. - HAŠK S.-S.J.0 - 1
4 4. kolo 18.09.2017 17:00 h Lovor N. - Lokomotiva V.2 - 0
4 4. kolo 18.09.2017 17:00 h Dilj V. - Hrvatski S. M.3 - 1
4 4. kolo 18.09.2017 17:00 h Frankopan R.A. - Vukovarski veterani3 - 0
4 4. kolo 18.09.2017 17:00 h Otok O. - Slavonac G.3 - 0
4 4. kolo 18.09.2017 17:00 h Nosteria N. - Croatia N.J.8 - 7
5 5. kolo 25.09.2017 17:00 h Slavonac G. - Nosteria N.7 - 0
5 5. kolo 25.09.2017 17:00 h Vukovarski veterani - Otok O.4 - 3
5 5. kolo 25.09.2017 17:00 h Hrvatski S. M. - Frankopan R.A.1 - 6
5 5. kolo 25.09.2017 17:00 h Lokomotiva V. - Dilj V.3 - 1
5 5. kolo 25.09.2017 17:00 h HAŠK S.-S.J. - Lovor N.1 - 1
6 6. kolo 02.10.2017 16:30 h Dilj V. - HAŠK S.-S.J.3 - 6
6 6. kolo 02.10.2017 16:30 h Frankopan R.A. - Lokomotiva V.7 - 2
6 6. kolo 02.10.2017 16:30 h Otok O. - Hrvatski S. M.2 - 3
6 6. kolo 02.10.2017 16:30 h Nosteria N. - Vukovarski veterani1 - 1
6 6. kolo 02.10.2017 16:30 h Croatia N.J. - Slavonac G.2 - 3
7 7. kolo 09.10.2017 16:30 h Vukovarski veterani - Croatia N.J.2 - 0
7 7. kolo 09.10.2017 16:30 h Hrvatski S. M. - Nosteria N.4 - 1
7 7. kolo 09.10.2017 16:30 h Lokomotiva V. - Otok O.5 - 2
7 7. kolo 09.10.2017 16:30 h HAŠK S.-S.J. - Frankopan R.A.1 - 8
7 7. kolo 09.10.2017 16:30 h Lovor N. - Dilj V.1 - 1
8 8. kolo 16.10.2017 16:00 h Frankopan R.A. - Lovor N.9 - 2
8 8. kolo 16.10.2017 16:00 h Otok O. - HAŠK S.-S.J.4 - 2
8 8. kolo 16.10.2017 16:00 h Nosteria N. - Lokomotiva V.3 - 3
8 8. kolo 16.10.2017 16:00 h Croatia N.J. - Hrvatski S. M.2 - 0
8 8. kolo 16.10.2017 18:30 h Slavonac G. - Vukovarski veterani1 - 3
9 9. kolo 23.10.2017 16:00 h Hrvatski S. M. - Slavonac G.3 - 3
9 9. kolo 23.10.2017 16:00 h Lokomotiva V. - Croatia N.J.1 - 5
9 9. kolo 23.10.2017 16:00 h HAŠK S.-S.J. - Nosteria N.5 - 3
9 9. kolo 23.10.2017 16:00 h Lovor N. - Otok O.0 - 6
9 9. kolo 23.10.2017 16:00 h Dilj V. - Frankopan R.A.1 - 11
10 10. kolo 30.10.2017 16:00 h Otok O. - Dilj V.2 - 1
10 10. kolo 30.10.2017 16:00 h Nosteria N. - Lovor N.6 - 3
10 10. kolo 30.10.2017 16:00 h Croatia N.J. - HAŠK S.-S.J.1 - 4
10 10. kolo 30.10.2017 16:00 h Slavonac G. - Lokomotiva V.2 - 1
10 10. kolo 30.10.2017 16:00 h Vukovarski veterani - Hrvatski S. M.3 - 2
11 11. kolo 06.11.2017 16:00 h Lokomotiva V. - Vukovarski veterani1 - 8
11 11. kolo 06.11.2017 16:00 h HAŠK S.-S.J. - Slavonac G.1 - 3
11 11. kolo 06.11.2017 16:00 h Lovor N. - Croatia N.J.0 - 5
11 11. kolo 06.11.2017 16:00 h Dilj V. - Nosteria N.2 - 3
11 11. kolo 06.11.2017 16:00 h Frankopan R.A. - Otok O.1 - 3
12 12. kolo 26.03.2018 18:30 h Frankopan R.A. - Nosteria N._ - _
12 12. kolo 26.03.2018 18:30 h Dilj V. - Croatia N.J.6 - 2
12 12. kolo 26.03.2018 18:30 h Lovor N. - Slavonac G.1 - 6
12 12. kolo 26.03.2018 18:30 h HAŠK S.-S.J. - Vukovarski veterani2 - 4
12 12. kolo 26.03.2018 18:30 h Lokomotiva V. - Hrvatski S. M._ - _
13 13. kolo 02.04.2018 18:30 h Hrvatski S. M. - HAŠK S.-S.J.2 - 2
13 13. kolo 02.04.2018 18:30 h Vukovarski veterani - Lovor N.1 - 3
13 13. kolo 02.04.2018 18:30 h Slavonac G. - Dilj V.10 - 4
13 13. kolo 02.04.2018 18:30 h Croatia N.J. - Frankopan R.A.1 - 4
13 13. kolo 02.04.2018 18:30 h Nosteria N. - Otok O.3 - 1
14 14. kolo 09.04.2018 17:00 h Otok O. - Croatia N.J.3 - 0
14 14. kolo 09.04.2018 17:00 h Frankopan R.A. - Slavonac G.4 - 0
14 14. kolo 09.04.2018 17:00 h Dilj V. - Vukovarski veterani0 - 1
14 14. kolo 09.04.2018 17:00 h Lovor N. - Hrvatski S. M.2 - 2
14 14. kolo 09.04.2018 17:00 h HAŠK S.-S.J. - Lokomotiva V.1 - 3
15 15. kolo 16.04.2018 18:30 h Lokomotiva V. - Lovor N.4 - 1
15 15. kolo 16.04.2018 18:30 h Hrvatski S. M. - Dilj V.1 - 0
15 15. kolo 16.04.2018 18:30 h Vukovarski veterani - Frankopan R.A.1 - 3
15 15. kolo 16.04.2018 18:30 h Slavonac G. - Otok O.6 - 4
15 15. kolo 16.04.2018 18:30 h Croatia N.J. - Nosteria N.4 - 2
16 16. kolo 23.04.2018 18:30 h Nosteria N. - Slavonac G.2 - 1
16 16. kolo 23.04.2018 18:30 h Otok O. - Vukovarski veterani3 - 3
16 16. kolo 23.04.2018 18:30 h Frankopan R.A. - Hrvatski S. M.5 - 4
16 16. kolo 23.04.2018 18:30 h Dilj V. - Lokomotiva V.3 - 5
16 16. kolo 23.04.2018 18:30 h Lovor N. - HAŠK S.-S.J.5 - 0
17 17. kolo 30.04.2018 18:30 h HAŠK S.-S.J. - Dilj V.3 - 0
17 17. kolo 30.04.2018 18:30 h Lokomotiva V. - Frankopan R.A.2 - 3
17 17. kolo 30.04.2018 18:30 h Hrvatski S. M. - Otok O.5 - 1
17 17. kolo 30.04.2018 18:30 h Vukovarski veterani - Nosteria N.6 - 1
17 17. kolo 30.04.2018 18:30 h Slavonac G. - Croatia N.J.4 - 1
18 18. kolo 07.05.2018 18:30 h Croatia N.J. - Vukovarski veterani0 - 7
18 18. kolo 07.05.2018 18:30 h Nosteria N. - Hrvatski S. M.0 - 3
18 18. kolo 07.05.2018 18:30 h Otok O. - Lokomotiva V.4 - 1
18 18. kolo 07.05.2018 18:30 h Frankopan R.A. - HAŠK S.-S.J.6 - 2
18 18. kolo 07.05.2018 18:30 h Dilj V. - Lovor N.6 - 3
19 19. kolo 14.05.2018 18:30 h Lovor N. - Frankopan R.A.3 - 6
19 19. kolo 14.05.2018 18:30 h HAŠK S.-S.J. - Otok O.0 - 2
19 19. kolo 14.05.2018 18:30 h Lokomotiva V. - Nosteria N.2 - 3
19 19. kolo 14.05.2018 18:30 h Hrvatski S. M. - Croatia N.J.1 - 0
19 19. kolo 14.05.2018 18:30 h Vukovarski veterani - Slavonac G.2 - 3
20 20. kolo 21.05.2018 18:30 h Slavonac G. - Hrvatski S. M.4 - 2
20 20. kolo 21.05.2018 18:30 h Croatia N.J. - Lokomotiva V.2 - 7
20 20. kolo 21.05.2018 18:30 h Nosteria N. - HAŠK S.-S.J.4 - 3
20 20. kolo 21.05.2018 18:30 h Otok O. - Lovor N.3 - 0
20 20. kolo 21.05.2018 18:30 h Frankopan R.A. - Dilj V.10 - 3
21 21. kolo 28.05.2018 18:30 h Dilj V. - Otok O._ - _
21 21. kolo 28.05.2018 18:30 h Lovor N. - Nosteria N.2 - 1
21 21. kolo 28.05.2018 18:30 h HAŠK S.-S.J. - Croatia N.J.4 - 3
21 21. kolo 28.05.2018 18:30 h Lokomotiva V. - Slavonac G.4 - 4
21 21. kolo 28.05.2018 18:30 h Hrvatski S. M. - Vukovarski veterani5 - 7
22 22. kolo 04.06.2018 18:30 h Vukovarski veterani - Lokomotiva V.2 - 1
22 22. kolo 04.06.2018 18:30 h Slavonac G. - HAŠK S.-S.J.8 - 1
22 22. kolo 04.06.2018 18:30 h Croatia N.J. - Lovor N.0 - 3
22 22. kolo 04.06.2018 18:30 h Nosteria N. - Dilj V._ - _
22 22. kolo 04.06.2018 18:30 h Otok O. - Frankopan R.A.2 - 3

Iduće utakmice:

Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Slavonija S. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 15:30
Slavonac G. Hrvatski S. M. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Mon, 06. Apr. 2020 Beginn 17:00
Mladost C. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 16 13 3 0 42
2 Frankopan R.A. 16 8 4 4 28
3 Slavonija S. 16 7 5 4 26
4 Tomislav C. 16 8 2 6 26
5 Budućnost Š. 16 8 1 7 25
6 Negoslavci N. 16 6 5 5 23
7 Vidor M.-S.L. 16 6 4 6 22
8 Slavonac G. 16 7 1 8 22
9 Borac D. 16 6 3 7 21
10 Jadran G. 16 6 3 7 21
11 Croatia B. 16 5 4 7 19
12 Fruškogorac I. 16 6 0 10 18
13 Posavac P.P. 16 5 3 8 18
14 Mladost V. 16 5 3 8 18
15 Vrbanja V. 16 4 5 7 17
16 Sinđelić T. 16 3 4 9 13

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 14 11 1 2 34
2 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 14 7 1 6 22
5 Šokadija B.G. 13 6 0 7 18
6 Otok O. 12 3 1 8 10
7 Radnički Ž. 13 3 1 9 10
8 Slavonac K. 11 2 2 7 8
9 Zrinski B. 12 0 1 11 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 13 11 0 2 33
2 Dilj V. 13 10 0 3 30
3 Vinkovci V. 13 9 2 2 29
4 Cibalia V. 13 9 2 2 29
5 Vuteks-Sloga V. 13 9 1 3 28
6 Fruškogorac I. 13 8 1 4 25
7 Bedem I. 13 7 1 5 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 Otok O. 13 5 0 8 15
10 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
11 Tomislav C. 13 4 0 9 12
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 13 2 0 11 6
14 Hrvatski S. M. 13 0 0 13 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 11 6 3 2 21
4 HAŠK S.-S.J. 11 5 2 4 17
5 Croatia N.J. 11 5 1 5 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Hrvatski S. M. 11 4 1 6 13
8 Nosteria N. 11 4 1 6 13
9 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 11 3 1 7 10
12 Mladost C. 11 2 1 8 7