Match Schedule: all teams | Mlađi Pioniri - 2015/16.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Lovor N. - Dilj V.7 - 0
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Bedem I. - Fruškogorac I.3 - 0
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Nosteria N.0 - 1
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Frankopan R.A. - DINAMO Vinkovci1 - 10
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Cibalia V. - Slavonac G.7 - 0
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Radnički V.3 - 0
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Otok O. - Tomislav C.1 - 3
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Dilj V. - Tomislav C.0 - 9
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Slavonac G. - Otok O.4 - 3
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - HNK Vinkovci 2 V.10 - 0
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Lovor N. - Bedem I.2 - 2
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Radnički V. - Cibalia V.1 - 11
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Fruškogorac I. - Vuteks-Sloga V.7 - 0
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h Nosteria N. - Frankopan R.A.3 - 3
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Bedem I. - Dilj V.4 - 2
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Lovor N.2 - 2
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Frankopan R.A. - Fruškogorac I.6 - 1
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Tomislav C. - Slavonac G.5 - 3
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Nosteria N.1 - 3
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Otok O. - Radnički V.6 - 0
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Cibalia V. - DINAMO Vinkovci11 - 0
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Dilj V. - Slavonac G.2 - 4
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Otok O.6 - 0
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Lovor N. - Frankopan R.A.2 - 2
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Nosteria N. - Cibalia V.0 - 5
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Fruškogorac I. - HNK Vinkovci 2 V.3 - 3
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Bedem I. - Vuteks-Sloga V.5 - 0
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h Radnički V. - Tomislav C.1 - 6
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Dilj V.3 - 0
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Frankopan R.A. - Bedem I.2 - 2
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Tomislav C. - DINAMO Vinkovci2 - 5
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Lovor N.0 - 3
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Slavonac G. - Radnički V.7 - 3
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Cibalia V. - Fruškogorac I.3 - 0
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Otok O. - Nosteria N.2 - 2
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Dilj V. - Radnički V.9 - 1
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Lovor N. - Cibalia V.0 - 4
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Slavonac G.3 - 1
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Fruškogorac I. - Otok O.0 - 4
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Bedem I. - HNK Vinkovci 2 V.8 - 1
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Frankopan R.A.3 - 3
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h Nosteria N. - Tomislav C.1 - 6
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Frankopan R.A. - Dilj V.2 - 0
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Tomislav C. - Fruškogorac I.9 - 2
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Vuteks-Sloga V.3 - 2
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Otok O. - Lovor N.2 - 2
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Cibalia V. - Bedem I.4 - 0
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Radnički V. - DINAMO Vinkovci0 - 11
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Slavonac G. - Nosteria N.6 - 2
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Nosteria N. - Radnički V.6 - 2
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Fruškogorac I. - Slavonac G.1 - 2
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Bedem I. - Otok O.3 - 0
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Cibalia V.2 - 7
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Dilj V. - DINAMO Vinkovci0 - 4
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Frankopan R.A. - HNK Vinkovci 2 V.5 - 0
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Lovor N. - Tomislav C.4 - 0
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h Slavonac G. - Lovor N.4 - 1
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h Tomislav C. - Bedem I.6 - 3
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Dilj V.5 - 1
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h Otok O. - Vuteks-Sloga V.5 - 1
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h Cibalia V. - Frankopan R.A.3 - 1
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Nosteria N.6 - 0
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h Radnički V. - Fruškogorac I.1 - 6
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Cibalia V.0 - 15
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Fruškogorac I. - DINAMO Vinkovci1 - 13
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Bedem I. - Slavonac G.2 - 2
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Tomislav C.1 - 4
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Frankopan R.A. - Otok O.2 - 0
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Dilj V. - Nosteria N.1 - 1
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Lovor N. - Radnički V.2 - 3
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Radnički V. - Bedem I.2 - 5
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Nosteria N. - Fruškogorac I.7 - 0
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Cibalia V. - Dilj V.12 - 0
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Lovor N.3 - 0
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Slavonac G. - Vuteks-Sloga V.3 - 0
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Otok O. - HNK Vinkovci 2 V.2 - 1
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h Tomislav C. - Frankopan R.A.4 - 0
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Dilj V. - Fruškogorac I.1 - 3
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Bedem I. - DINAMO Vinkovci2 - 0
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Cibalia V. - Otok O.2 - 1
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Tomislav C.0 - 7
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Lovor N. - Nosteria N.2 - 2
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Frankopan R.A. - Slavonac G.1 - 4
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Radnički V.7 - 1
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Tomislav C. - Cibalia V.1 - 9
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Nosteria N. - Bedem I.0 - 2
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Slavonac G. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 1
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Vuteks-Sloga V.8 - 2
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Radnički V. - Frankopan R.A.1 - 7
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Otok O. - Dilj V.3 - 2
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h Fruškogorac I. - Lovor N.3 - 2
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Dilj V. - Lovor N.2 - 1
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Bedem I.2 - 6
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Nosteria N. - Vuteks-Sloga V.2 - 2
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Frankopan R.A.1 - 3
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Slavonac G. - Cibalia V.1 - 11
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Radnički V. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 3
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h Tomislav C. - Otok O.3 - 0
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Tomislav C. - Dilj V.5 - 2
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Otok O. - Slavonac G.7 - 0
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - DINAMO Vinkovci2 - 14
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Bedem I. - Lovor N.4 - 3
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Cibalia V. - Radnički V.3 - 0
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Fruškogorac I.4 - 0
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h Frankopan R.A. - Nosteria N.3 - 6
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Dilj V. - Bedem I.1 - 4
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Lovor N. - Vuteks-Sloga V.5 - 0
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Frankopan R.A.0 - 6
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Slavonac G. - Tomislav C.0 - 4
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Nosteria N. - HNK Vinkovci 2 V.2 - 3
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h Radnički V. - Otok O.0 - 3
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Cibalia V.1 - 4
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Slavonac G. - Dilj V.1 - 3
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Otok O. - DINAMO Vinkovci2 - 3
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Frankopan R.A. - Lovor N.0 - 1
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Cibalia V. - Nosteria N.6 - 0
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Fruškogorac I.3 - 0
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Bedem I.1 - 7
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Tomislav C. - Radnički V.3 - 0
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Dilj V. - Vuteks-Sloga V.4 - 0
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Bedem I. - Frankopan R.A.3 - 1
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Tomislav C.3 - 1
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Lovor N. - HNK Vinkovci 2 V.5 - 2
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Radnički V. - Slavonac G.0 - 3
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Cibalia V.2 - 6
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h Nosteria N. - Otok O.1 - 5
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Radnički V. - Dilj V.0 - 3
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Cibalia V. - Lovor N.6 - 2
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Slavonac G. - DINAMO Vinkovci3 - 7
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Otok O. - Fruškogorac I.4 - 1
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Bedem I.2 - 5
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Frankopan R.A. - Vuteks-Sloga V.2 - 5
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Tomislav C. - Nosteria N.11 - 0
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Tomislav C.0 - 2
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Vuteks-Sloga V. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 1
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Lovor N. - Otok O.4 - 1
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Bedem I. - Cibalia V.1 - 4
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Radnički V.3 - 0
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Nosteria N. - Slavonac G.0 - 2
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h Dilj V. - Frankopan R.A.2 - 0
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h Radnički V. - Nosteria N.0 - 3
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h Slavonac G. - Fruškogorac I.2 - 0
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h Otok O. - Bedem I.0 - 4
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h Cibalia V. - Vuteks-Sloga V.4 - 0
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Dilj V.4 - 1
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Frankopan R.A.2 - 2
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h Tomislav C. - Lovor N.4 - 1
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Lovor N. - Slavonac G.3 - 0
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Bedem I. - Tomislav C.3 - 1
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Dilj V. - HNK Vinkovci 2 V.0 - 0
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Otok O.3 - 2
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Frankopan R.A. - Cibalia V.1 - 2
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Nosteria N. - DINAMO Vinkovci0 - 8
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Radnički V.3 - 0
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Cibalia V. - HNK Vinkovci 2 V.5 - 0
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Fruškogorac I.3 - 0
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Slavonac G. - Bedem I.0 - 4
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Tomislav C. - Vuteks-Sloga V.9 - 2
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Otok O. - Frankopan R.A.3 - 3
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Nosteria N. - Dilj V.0 - 4
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h Radnički V. - Lovor N.0 - 3
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Bedem I. - Radnički V.3 - 0
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Fruškogorac I. - Nosteria N.0 - 3
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Dilj V. - Cibalia V.1 - 4
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Lovor N. - DINAMO Vinkovci3 - 2
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Vuteks-Sloga V. - Slavonac G.0 - 1
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Otok O.5 - 2
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Frankopan R.A. - Tomislav C.2 - 2
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Fruškogorac I. - Dilj V.1 - 4
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h DINAMO Vinkovci - Bedem I.2 - 2
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Otok O. - Cibalia V.0 - 5
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Tomislav C. - HNK Vinkovci 2 V.2 - 4
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Nosteria N. - Lovor N.1 - 7
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Slavonac G. - Frankopan R.A.2 - 1
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h Radnički V. - Vuteks-Sloga V.0 - 3
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Cibalia V. - Tomislav C.2 - 0
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Bedem I. - Nosteria N.7 - 3
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h HNK Vinkovci 2 V. - Slavonac G.3 - 0
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Vuteks-Sloga V. - DINAMO Vinkovci0 - 6
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Frankopan R.A. - Radnički V.3 - 0
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Dilj V. - Otok O.8 - 3
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Lovor N. - Fruškogorac I.6 - 0

Iduće utakmice:

Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Slavonija S. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 15:30
Slavonac G. Hrvatski S. M. -:-
Datum Sat, 11. Apr. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Mon, 06. Apr. 2020 Beginn 17:00
Mladost C. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 16 13 3 0 42
2 Frankopan R.A. 16 8 4 4 28
3 Slavonija S. 16 7 5 4 26
4 Tomislav C. 16 8 2 6 26
5 Budućnost Š. 16 8 1 7 25
6 Negoslavci N. 16 6 5 5 23
7 Vidor M.-S.L. 16 6 4 6 22
8 Slavonac G. 16 7 1 8 22
9 Borac D. 16 6 3 7 21
10 Jadran G. 16 6 3 7 21
11 Croatia B. 16 5 4 7 19
12 Fruškogorac I. 16 6 0 10 18
13 Posavac P.P. 16 5 3 8 18
14 Mladost V. 16 5 3 8 18
15 Vrbanja V. 16 4 5 7 17
16 Sinđelić T. 16 3 4 9 13

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 14 11 1 2 34
2 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 14 7 1 6 22
5 Šokadija B.G. 13 6 0 7 18
6 Otok O. 12 3 1 8 10
7 Radnički Ž. 13 3 1 9 10
8 Slavonac K. 11 2 2 7 8
9 Zrinski B. 12 0 1 11 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 13 11 0 2 33
2 Dilj V. 13 10 0 3 30
3 Vinkovci V. 13 9 2 2 29
4 Cibalia V. 13 9 2 2 29
5 Vuteks-Sloga V. 13 9 1 3 28
6 Fruškogorac I. 13 8 1 4 25
7 Bedem I. 13 7 1 5 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 Otok O. 13 5 0 8 15
10 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
11 Tomislav C. 13 4 0 9 12
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 13 2 0 11 6
14 Hrvatski S. M. 13 0 0 13 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 11 6 3 2 21
4 HAŠK S.-S.J. 11 5 2 4 17
5 Croatia N.J. 11 5 1 5 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Hrvatski S. M. 11 4 1 6 13
8 Nosteria N. 11 4 1 6 13
9 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 11 3 1 7 10
12 Mladost C. 11 2 1 8 7