Match Schedule: DINAMO Vinkovci | Mlađi Pioniri - 2015/16.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 22.08.2015 12:00 h Frankopan R.A. - DINAMO Vinkovci1 - 10 Pobjeda
2 2 Kolo 26.08.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - HNK Vinkovci 2 V.10 - 0 Pobjeda
3 3 Kolo 29.08.2015 12:00 h Cibalia V. - DINAMO Vinkovci11 - 0 Poraz
4 4 Kolo 05.09.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Otok O.6 - 0 Pobjeda
5 5 Kolo 12.09.2015 12:00 h Tomislav C. - DINAMO Vinkovci2 - 5 Pobjeda
6 6 Kolo 19.09.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Slavonac G.3 - 1 Pobjeda
7 7 Kolo 26.09.2015 12:00 h Radnički V. - DINAMO Vinkovci0 - 11 Pobjeda
8 8 Kolo 03.10.2015 12:00 h Dilj V. - DINAMO Vinkovci0 - 4 Pobjeda
9 9 Kolo 10.10.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Nosteria N.6 - 0 Pobjeda
10 10 Kolo 17.10.2015 12:00 h Fruškogorac I. - DINAMO Vinkovci1 - 13 Pobjeda
11 11 Kolo 24.10.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Lovor N.3 - 0 Pobjeda
12 12 Kolo 31.10.2015 12:00 h Bedem I. - DINAMO Vinkovci2 - 0 Poraz
13 13 Kolo 07.08.2015 12:00 h DINAMO Vinkovci - Vuteks-Sloga V.8 - 2 Pobjeda
14 14 Kolo 05.03.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Frankopan R.A.1 - 3 Poraz
15 15 Kolo 12.03.2016 12:00 h HNK Vinkovci 2 V. - DINAMO Vinkovci2 - 14 Pobjeda
16 16 Kolo 19.03.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Cibalia V.1 - 4 Poraz
17 17 Kolo 26.03.2016 12:00 h Otok O. - DINAMO Vinkovci2 - 3 Pobjeda
18 18 Kolo 02.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Tomislav C.3 - 1 Pobjeda
19 19 Kolo 09.04.2016 12:00 h Slavonac G. - DINAMO Vinkovci3 - 7 Pobjeda
20 20 Kolo 16.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Radnički V.3 - 0 Pobjeda
21 21 Kolo 23.04.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Dilj V.4 - 1 Pobjeda
22 22 Kolo 30.04.2016 12:00 h Nosteria N. - DINAMO Vinkovci0 - 8 Pobjeda
23 23 Kolo 07.05.2016 12:00 h DINAMO Vinkovci - Fruškogorac I.3 - 0 Pobjeda
24 24 Kolo 14.05.2016 12:00 h Lovor N. - DINAMO Vinkovci3 - 2 Poraz
25 25 Kolo 21.05.2016 10:00 h DINAMO Vinkovci - Bedem I.2 - 2 Neriješeno
26 26 Kolo 28.05.2016 10:00 h Vuteks-Sloga V. - DINAMO Vinkovci0 - 6 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 16:00
Slavonija S. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 20:00
Slavonac G. Zrinski B. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 15:30
Slavonac G. Vinkovci V. -:-
Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 10:00
Slavonac G. Jadran G. -:-
Datum Mon, 23. Sep. 2019 Beginn 17:00
Slavonac G. Nosteria N. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 6 5 1 0 16
2 Tomislav C. 6 4 0 2 12
3 Budućnost Š. 6 4 0 2 12
4 Slavonac G. 6 4 0 2 12
5 Frankopan R.A. 6 3 1 2 10
6 Vrbanja V. 6 3 1 2 10
7 Vidor M.-S.L. 6 2 2 2 8
8 Negoslavci N. 6 2 2 2 8
9 Slavonija S. 6 2 2 2 8
10 Borac D. 6 2 2 2 8
11 Mladost V. 6 2 1 3 7
12 Croatia B. 6 2 0 4 6
13 Fruškogorac I. 6 2 0 4 6
14 Posavac P.P. 6 2 0 4 6
15 Sinđelić T. 6 1 1 4 4
16 Jadran G. 6 1 1 4 4

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 3 3 0 0 9
2 Graničar Ž. 1 1 0 0 3
3 HNK Vinkovci V. 1 1 0 0 3
4 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
5 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
6 Slavonac G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac K. 2 0 0 2 0
8 Otok O. 2 0 0 2 0
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Fruškogorac I. 2 2 0 0 6
2 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
3 Cibalia V. 2 2 0 0 6
4 Tomislav C. 2 2 0 0 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Vuteks-Sloga V. 2 1 1 0 4
7 Bedem I. 2 1 0 1 3
8 Dilj V. 2 1 0 1 3
9 HAŠK S.-S.J. 2 1 0 1 3
10 Vinkovci V. 2 0 1 1 1
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 2 0 0 2 0
13 Hrvatski S. M. 2 0 0 2 0
14 Otok O. 3 0 0 3 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
2 Tomislav C. 3 3 0 0 9
3 Slavonac G. 3 2 1 0 7
4 Borac D. 3 2 0 1 6
5 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
6 Graničar Ž. 3 1 1 1 4
7 Jadran G. 3 1 0 2 3
8 Slavonija S. 3 1 0 2 3
9 Zrinski B. 3 1 0 2 3
10 Sloga Š. 3 1 0 2 3
11 Posavac P.P. 3 0 0 3 0
12 Budućnost Š. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 4 4 0 0 12
2 Slavonac G. 3 3 0 0 9
3 HNK Vinkovci V. 4 2 1 1 7
4 HAŠK S.-S.J. 4 2 1 1 7
5 Nosteria N. 3 2 0 1 6
6 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
7 Croatia N.J. 4 2 0 2 6
8 Hrvatski S. M. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci 2 V. 3 1 0 2 3
10 Vukovarski veterani 4 1 0 3 3
11 Mladost C. 4 1 0 3 3
12 Otok O. 0 0 0 0 0
13 Slavonac K. 2 0 0 2 0
14 Lovor N. 3 0 0 3 0