Match Schedule: Sladorana Ž. | 4. HNL - Istok - 2012/13.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 26.08.2012 17:30 h Sladorana Ž. - ELEKTRA Osijek2 - 0 Pobjeda
2 2 Kolo 25.09.2012 17:30 h Vukovar 91 V. - Sladorana Ž.4 - 2 Poraz
3 3 Kolo 02.09.2012 17:30 h Sladorana Ž. - Jadran G.0 - 2 Poraz
4 4 Kolo 09.09.2012 17:00 h Slavonac G. - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
5 5 Kolo 12.09.2012 17:00 h Sladorana Ž. - Bobota B.0 - 0 Neriješeno
6 6 Kolo 15.09.2012 17:00 h VALPOVKA Valpovo - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
7 7 Kolo 22.09.2012 16:30 h Sladorana Ž. - ČEPIN Čepin2 - 2 Neriješeno
8 8 Kolo 28.09.2012 16:00 h METALAC Osijek - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
9 9 Kolo 06.10.2012 15:00 h Sladorana Ž. - ZRINSKI Tordinci1 - 1 Neriješeno
10 10 Kolo 13.10.2012 15:30 h Vuteks-Sloga V. - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
11 11 Kolo 20.10.2012 15:30 h Sladorana Ž. - Fruškogorac I.3 - 2 Pobjeda
12 12 Kolo 28.10.2012 17:00 h TORPEDO Kuševac - Sladorana Ž.5 - 2 Poraz
13 13 Kolo 03.11.2012 17:00 h Sladorana Ž. - FEŠK Feričanci1 - 0 Pobjeda
14 14 Kolo 10.11.2012 14:30 h GRAFIČAR-VODOVOD Osijek - Sladorana Ž.5 - 0 Poraz
16 16 Kolo 24.11.2012 14:00 h Sladorana Ž. - Nosteria N.0 - 2 Poraz
17 17 Kolo 01.12.2012 13:30 h ZRINSKI Jurjevac - Sladorana Ž.4 - 0 Poraz
18 18 Kolo 24.02.2013 14:30 h ELEKTRA Osijek - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
19 19 Kolo 02.03.2013 17:00 h Sladorana Ž. - Vukovar 91 V.2 - 0 Pobjeda
20 20 Kolo 02.03.2013 17:00 h Jadran G. - Sladorana Ž.4 - 1 Poraz
21 21 Kolo 20.03.2013 15:30 h Sladorana Ž. - Slavonac G.0 - 3 Poraz
22 22 Kolo 24.03.2013 15:00 h Bobota B. - Sladorana Ž.0 - 0 Neriješeno
23 23 Kolo 30.03.2013 16:00 h Sladorana Ž. - VALPOVKA Valpovo2 - 0 Pobjeda
24 24 Kolo 07.04.2013 16:00 h ČEPIN Čepin - Sladorana Ž.3 - 1 Poraz
25 25 Kolo 14.04.2013 16:00 h Sladorana Ž. - METALAC Osijek1 - 2 Poraz
26 26 Kolo 21.04.2013 16:30 h ZRINSKI Tordinci - Sladorana Ž.1 - 1 Neriješeno
27 27 Kolo 28.04.2013 16:30 h Sladorana Ž. - Vuteks-Sloga V.0 - 4 Poraz
28 28 Kolo 05.05.2013 17:00 h Fruškogorac I. - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
29 29 Kolo 12.05.2013 17:00 h Sladorana Ž. - TORPEDO Kuševac2 - 1 Pobjeda
30 30 Kolo 19.05.2013 17:00 h FEŠK Feričanci - Sladorana Ž.2 - 0 Poraz
31 31 Kolo 26.05.2013 17:00 h Sladorana Ž. - GRAFIČAR-VODOVOD Osijek3 - 0 Pobjeda
33 33 Kolo 02.06.2013 17:30 h Nosteria N. - Sladorana Ž.5 - 1 Poraz
34 34 Kolo 09.06.2013 17:30 h Sladorana Ž. - ZRINSKI Jurjevac2 - 3 Poraz

Iduće utakmice:

Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 16:00
Slavonija S. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 20:00
Slavonac G. Zrinski B. -:-
Datum Sat, 21. Sep. 2019 Beginn 15:30
Slavonac G. Vinkovci V. -:-
Datum Sun, 22. Sep. 2019 Beginn 10:00
Slavonac G. Jadran G. -:-
Datum Mon, 23. Sep. 2019 Beginn 17:00
Slavonac G. Nosteria N. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 6 5 1 0 16
2 Tomislav C. 6 4 0 2 12
3 Budućnost Š. 6 4 0 2 12
4 Slavonac G. 6 4 0 2 12
5 Frankopan R.A. 6 3 1 2 10
6 Vrbanja V. 6 3 1 2 10
7 Vidor M.-S.L. 6 2 2 2 8
8 Negoslavci N. 6 2 2 2 8
9 Slavonija S. 6 2 2 2 8
10 Borac D. 6 2 2 2 8
11 Mladost V. 6 2 1 3 7
12 Croatia B. 6 2 0 4 6
13 Fruškogorac I. 6 2 0 4 6
14 Posavac P.P. 6 2 0 4 6
15 Sinđelić T. 6 1 1 4 4
16 Jadran G. 6 1 1 4 4

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 3 3 0 0 9
2 Graničar Ž. 1 1 0 0 3
3 HNK Vinkovci V. 1 1 0 0 3
4 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
5 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
6 Slavonac G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac K. 2 0 0 2 0
8 Otok O. 2 0 0 2 0
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Fruškogorac I. 2 2 0 0 6
2 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
3 Cibalia V. 2 2 0 0 6
4 Tomislav C. 2 2 0 0 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Vuteks-Sloga V. 2 1 1 0 4
7 Bedem I. 2 1 0 1 3
8 Dilj V. 2 1 0 1 3
9 HAŠK S.-S.J. 2 1 0 1 3
10 Vinkovci V. 2 0 1 1 1
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 2 0 0 2 0
13 Hrvatski S. M. 2 0 0 2 0
14 Otok O. 3 0 0 3 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
2 Tomislav C. 3 3 0 0 9
3 Slavonac G. 3 2 1 0 7
4 Borac D. 3 2 0 1 6
5 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
6 Graničar Ž. 3 1 1 1 4
7 Jadran G. 3 1 0 2 3
8 Slavonija S. 3 1 0 2 3
9 Zrinski B. 3 1 0 2 3
10 Sloga Š. 3 1 0 2 3
11 Posavac P.P. 3 0 0 3 0
12 Budućnost Š. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 4 4 0 0 12
2 Slavonac G. 3 3 0 0 9
3 Frankopan R.A. 4 3 0 1 9
4 Nosteria N. 4 2 1 1 7
5 HNK Vinkovci V. 4 2 1 1 7
6 HAŠK S.-S.J. 4 2 1 1 7
7 Croatia N.J. 4 2 0 2 6
8 Hrvatski S. M. 3 1 0 2 3
9 Slavonac K. 3 1 0 2 3
10 HNK Vinkovci 2 V. 3 1 0 2 3
11 Vukovarski veterani 4 1 0 3 3
12 Mladost C. 4 1 0 3 3
13 Otok O. 3 0 1 2 1
14 Lovor N. 3 0 0 3 0