Match Schedule: Šokadija B.G. | Pioniri - 2017/18.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 26.08.2017 15:30 h Šokadija B.G. - Sladorana Ž.3 - 0 Pobjeda
2 2. kolo 02.09.2017 15:30 h Slavonija S. - Šokadija B.G.0 - 9 Pobjeda
3 3. kolo 09.09.2017 15:00 h Šokadija B.G. - Slavonac G.1 - 1 Neriješeno
4 4. kolo 16.09.2017 15:00 h Tomislav C. - Šokadija B.G.2 - 3 Pobjeda
5 5. kolo 23.09.2017 14:30 h Šokadija B.G. - Zrinski B.7 - 0 Pobjeda
6 6. kolo 30.09.2017 14:00 h Borac D. - Šokadija B.G.2 - 5 Pobjeda
7 7. kolo 07.10.2017 13:00 h Šokadija B.G. - Jadran G.1 - 0 Pobjeda
8 8. kolo 14.10.2017 13:00 h Budućnost Š. - Šokadija B.G.5 - 3 Poraz
10 10. kolo 28.10.2017 12:00 h Šokadija B.G. - Županja 77 Ž.3 - 0 Pobjeda
11 11. kolo 04.11.2017 12:00 h Sloga Š. - Šokadija B.G.1 - 1 Neriješeno
12 12. kolo 11.11.2017 12:00 h Šokadija B.G. - Vrbanja V.8 - 3 Pobjeda
13 13. kolo 18.11.2017 12:00 h Posavac P.P. - Šokadija B.G.0 - 8 Pobjeda
14 14. kolo 17.03.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Budućnost Š.3 - 1 Pobjeda
15 15. kolo 24.03.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Borac D.3 - 1 Pobjeda
16 16. kolo 31.03.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Sloga Š.2 - 1 Pobjeda
17 17. kolo 07.04.2018 16:00 h Vrbanja V. - Šokadija B.G.0 - 3 Pobjeda
18 18. kolo 14.04.2018 16:00 h Jadran G. - Šokadija B.G.1 - 1 Neriješeno
19 19. kolo 21.04.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Posavac P.P.3 - 0 Pobjeda
20 20. kolo 28.04.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Tomislav C.8 - 2 Pobjeda
21 21. kolo 05.05.2018 16:00 h Slavonac G. - Šokadija B.G.1 - 0 Poraz
22 22. kolo 12.05.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Slavonija S.3 - 0 Pobjeda
23 23. kolo 19.05.2018 16:00 h Sladorana Ž. - Šokadija B.G.1 - 3 Pobjeda
24 24. kolo 26.05.2018 16:00 h Zrinski B. - Šokadija B.G.2 - 8 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 20. Sep. 2020 Beginn 16:30
Negoslavci N. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 17:00
Dilj V. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 15:30
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Sat, 19. Sep. 2020 Beginn 17:00
Jadran G. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 21. Sep. 2020 Beginn 17:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 8 6 1 1 19
2 Vrbanja V. 8 4 3 1 15
3 Croatia B. 8 4 2 2 14
4 Slavonija S. 8 4 2 2 14
5 Slavonac G. 8 4 2 2 14
6 Borac D. 8 4 2 2 14
7 Budućnost Š. 8 3 4 1 13
8 Nosteria N. 8 4 1 3 13
9 Sinđelić T. 8 4 1 3 12
10 Mladost C. 8 4 0 4 12
11 Negoslavci N. 8 3 1 4 10
12 Bršadin B. 8 3 1 4 10
13 Mladost V. 8 2 2 4 8
14 Jadran G. 8 2 2 4 8
15 Posavac P.P. 8 2 1 5 7
16 Vidor M.-S.L. 8 2 1 5 7
17 Fruškogorac I. 8 2 1 5 7
18 Sloga R. 8 1 1 6 4

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 3 3 0 0 9
2 Borinci J. 3 3 0 0 9
3 Dilj V. 2 2 0 0 6
4 Slavonija S. 1 1 0 0 3
5 Radnički V. 2 1 0 1 3
6 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac G. 2 1 0 1 3
8 HNK Vinkovci V. 2 1 0 1 3
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0
10 HAŠK S.-S.J. 2 0 0 2 0
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Tomislav C. 3 2 1 0 7
3 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
4 Zrinski B. 2 1 0 1 3
5 Dilj V. 3 1 0 2 3
6 Otok O. 1 0 0 1 0
7 Jadran G. 2 0 0 2 0
8 Radnički Ž. 2 0 0 2 0

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Borac D. 3 3 0 0 9
3 Slavonija S. 3 2 0 1 6
4 Tomislav C. 3 2 0 1 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Zrinski B. 3 2 0 1 6
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Jadran G. 3 1 0 2 3
9 Šokadija B.G. 3 1 0 2 3
10 Vrbanja V. 3 0 0 3 0
11 Budućnost Š. 3 0 0 3 0
12 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 4 4 0 0 12
2 HAŠK S.-S.J. 3 3 0 0 9
3 Dilj V. 4 3 0 1 9
4 Vukovarski veterani 4 2 1 1 7
5 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
6 HNK Vinkovci V. 3 1 1 1 4
7 Nosteria N. 4 1 1 2 4
8 Croatia N.J. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci 2 V. 4 1 0 3 3
10 Hrvatski S. M. 4 0 1 3 1
11 Slavonac K. 0 0 0 0 0
12 Lovor N. 4 0 0 4 0