Plasman/i: 1. ŽNL - 2011/12.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) Slavonac G. 28 18 5 5 59 79 26 53
2 gore (3) Vidor M.-S.L. 27 14 8 5 50 51 29 22
3 dolje (2) Tomislav C. 28 15 4 9 49 57 45 12
4 isto (4) Radnički V. 28 14 5 9 47 59 45 14
5 isto (5) Vrbanja V. 28 13 8 7 47 44 31 13
6 isto (6) HAŠK S.-S.J. 28 13 5 10 44 58 48 10
7 gore (8) Zrinski B. 28 13 4 11 43 69 42 27
8 dolje (7) Dilj V. 28 13 2 13 41 52 56 -4
9 isto (9) Slavonija S. 28 11 5 12 38 54 44 10
10 isto (10) Frankopan R.A. 28 11 4 13 37 27 38 -11
11 isto (11) Mladost P. 28 11 3 14 36 36 62 -26
12 isto (12) Mladost V. 28 7 11 10 32 43 54 -11
13 isto (13) LIPOVAC Lipovac 28 8 3 17 27 31 68 -37
14 isto (14) SLOGA Borovo 28 5 6 17 21 38 81 -43
15 isto (15) HAJDUK Tovarnik 27 5 3 19 18 43 72 -29


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 17. Oct. 2021 Beginn 15:00
Slavonac G. Frankopan R.A. -:-
Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 11:00
Radnički V. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 15:00
Slavonac G. Vrbanja V. -:-
Datum Sun, 17. Oct. 2021 Beginn 10:00
Jadran G. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 23. Oct. 2021 Beginn 10:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 18. Oct. 2021 Beginn 16:00
Slavonac G. Nosteria N. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 10 8 1 1 25
2 Sinđelić T. 9 7 0 2 21
3 Nosteria N. 9 6 1 2 19
4 Frankopan R.A. 9 6 0 3 18
5 Slavonija S. 8 5 2 1 17
6 Fruškogorac I. 9 5 0 4 15
7 Bogdanovci B. 8 3 4 1 13
8 Slavonac G. 9 4 1 4 13
9 Mitnica V. 10 4 1 5 13
10 Borac D. 10 4 1 5 13
11 Budućnost Š. 9 3 2 4 11
12 Vrbanja V. 9 3 0 6 8
13 Jadran G. 8 2 1 5 7
14 Šokadija S.M. 9 2 1 6 7
15 Mladost V. 8 1 0 7 3
16 Sloga Š. 10 1 1 8 3

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 5 4 1 0 13
2 Slavonac K. 5 3 2 0 11
3 Slavonija S. 4 3 1 0 10
4 Šokadija B.G. 5 3 1 1 10
5 Zrinski B. 5 2 1 2 7
6 Borinci J. 5 2 0 3 6
7 Mladost C. 3 1 0 2 3
8 Radnički Ž. 4 1 0 3 3
9 Radnički V. 5 1 0 4 3
10 Petrovci P. 5 0 0 5 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Šokadija B.G. 6 4 1 1 13
3 Sloga Š. 5 3 0 2 9
4 Radnički Ž. 5 2 1 2 7
5 Vrbanja V. 5 2 1 2 7
6 Jadran G. 5 2 0 3 6
7 Borac D. 4 1 1 2 4
8 Budućnost Š. 3 0 1 2 1
9 Posavac P.P. 5 0 0 5 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 6 6 0 0 18
2 Dilj - B V. 6 6 0 0 18
3 Otok O. 6 5 0 1 15
4 Slavonac G. 6 3 1 2 10
5 Tomislav C. 5 3 0 2 9
6 Zrinski B. 5 2 0 3 6
7 Frankopan R.A. 7 1 3 3 6
8 Dilj - djevojke V. 5 1 1 3 4
9 Borac D. 6 0 3 3 3
10 Jadran G. 6 0 2 4 2
11 Slavonija S. 6 0 0 6 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Zrinski B. 6 5 0 1 15
3 Tomislav C. 7 5 0 2 15
4 Šokadija B.G. 5 4 0 1 12
5 Graničar Ž. 5 2 1 2 7
6 Slavonac G. 6 2 1 3 7
7 Vrbanja V. 5 2 0 3 6
8 Posavac P.P. 6 2 0 4 6
9 Županja 77 Ž. 5 1 0 4 3
10 Sloga Š. 6 1 0 5 3
11 Budućnost Š. 6 0 0 6 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 7 6 0 1 18
2 HAŠK S.-S.J. 6 5 0 1 15
3 Croatia N.J. 6 4 1 1 13
4 Vukovarski veterani 7 3 3 1 12
5 HNK Vinkovci V. 6 2 3 1 9
6 Šokadija B.G. 7 3 0 4 9
7 Hrvatski S. M. 7 2 2 3 8
8 Dilj V. 5 2 1 2 7
9 Nosteria N. 5 2 1 2 7
10 Frankopan R.A. 6 2 0 4 6
11 Bogdanovci B. 6 0 1 5 1
12 Lovor N. 6 0 0 6 0