Plasman/i: 1. ŽNL - 2014/15.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 gore (2) Šokadija B.G. 26 17 5 4 56 66 25 41
2 gore (3) HAŠK S.-S.J. 26 17 4 5 55 68 29 39
3 dolje (1) Tomislav C. 26 17 2 7 53 84 35 49
4 isto (4) Vidor M.-S.L. 26 16 3 7 51 59 28 31
5 gore (6) Slavonac G. 26 16 2 8 50 47 31 16
6 dolje (5) Dilj V. 26 15 3 8 48 53 31 22
7 isto (7) Radnički V. 26 14 3 9 45 62 41 21
8 isto (8) Sloga N.M. 26 11 7 8 40 48 43 5
9 isto (9) Frankopan R.A. 26 11 6 9 39 50 33 17
10 isto (10) Mladost P. 26 7 4 15 25 40 57 -17
11 isto (11) Budućnost Š. 26 7 4 15 25 36 58 -22
12 isto (12) Sladorana Ž. 26 4 5 17 17 44 59 -15
13 isto (13) Hrvatski S. M. 26 2 2 22 8 19 109 -90
14 isto (14) RAŠK Rajevo Selo 26 2 2 22 8 27 124 -97


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 17:00
Nosteria N. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 17:00
Graničar Ž. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 15:30
Tomislav C. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 17. Apr. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Jadran G. -:-
Datum Mon, 19. Apr. 2021 Beginn 17:30
Frankopan R.A. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 21 16 3 2 51
2 Vrbanja V. 22 13 6 3 45
3 Slavonija S. 22 12 6 4 42
4 Mladost V. 22 11 2 9 35
5 Budućnost Š. 22 10 5 7 35
6 Borac D. 22 9 8 5 35
7 Mladost C. 22 11 2 9 35
8 Sinđelić T. 22 10 4 8 33
9 Slavonac G. 22 9 6 7 33
10 Nosteria N. 22 10 3 9 33
11 Jadran G. 22 9 5 8 32
12 Croatia B. 22 8 6 8 30
13 Fruškogorac I. 22 8 2 12 26
14 Negoslavci N. 22 7 2 13 23
15 Bršadin B. 22 6 3 13 21
16 Vidor M.-S.L. 22 5 3 14 18
17 Posavac P.P. 22 4 3 15 15
18 Sloga R. 21 3 3 15 12

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 10 9 1 0 28
2 Dilj V. 10 9 0 1 27
3 Borinci J. 8 7 0 1 21
4 HNK Vinkovci V. 9 6 1 2 19
5 Slavonac G. 11 6 1 4 19
6 Radnički Ž. 10 4 2 4 14
7 Šokadija B.G. 10 3 1 6 10
8 Slavonija S. 9 2 1 6 7
9 Zrinski B. 10 1 4 5 7
10 HAŠK S.-S.J. 11 2 1 8 7
11 Radnički V. 8 1 1 6 4
12 Slavonac K. 8 0 1 7 1

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 11 9 1 1 28
2 Otok O. 11 9 1 1 28
3 Slavonac G. 11 8 1 2 25
4 Tomislav C. 11 5 2 4 17
5 Dilj V. 10 4 1 5 13
6 Radnički Ž. 11 2 2 7 8
7 Jadran G. 10 1 0 9 3
8 Zrinski B. 11 1 0 10 3

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Borac D. 11 8 0 3 24
3 Tomislav C. 11 7 1 3 22
4 Vrbanja V. 11 6 1 4 19
5 Jadran G. 11 6 0 5 18
6 Zrinski B. 11 6 0 5 18
7 Graničar Ž. 11 6 0 5 18
8 Slavonija S. 11 5 0 6 15
9 Slavonac G. 11 5 0 6 15
10 Šokadija B.G. 11 4 0 7 12
11 Budućnost Š. 11 1 0 10 3
12 Posavac P.P. 11 0 0 11 0

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 13 11 0 2 33
2 HAŠK S.-S.J. 12 9 2 1 29
3 Dilj V. 12 9 1 2 28
4 Frankopan R.A. 12 8 1 3 25
5 HNK Vinkovci V. 13 6 2 5 20
6 Vukovarski veterani 12 5 2 5 17
7 Nosteria N. 12 3 2 7 11
8 Croatia N.J. 10 3 1 6 10
9 HNK Vinkovci 2 V. 12 2 3 7 9
10 Hrvatski S. M. 13 1 2 10 5
11 Lovor N. 11 1 0 10 3