Match Schedule: Hrvatski S. M. | Liga veterana - 2015/16.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1 Kolo 31.08.2015 18:00 h Dilj V. - Hrvatski S. M.5 - 3 Poraz
2 2 Kolo 07.09.2015 17:30 h Hrvatski S. M. - Lokomotiva V.3 - 7 Poraz
3 3 Kolo 10.09.2015 17:30 h Frankopan R.A. - Hrvatski S. M.9 - 3 Poraz
4 4 Kolo 14.09.2015 17:00 h Hrvatski S. M. - Bogdanovci B.4 - 1 Pobjeda
5 5 Kolo 21.09.2015 17:00 h Otok O. - Hrvatski S. M.6 - 3 Poraz
6 6 Kolo 24.09.2015 15:00 h Hrvatski S. M. - Nosteria N.4 - 6 Poraz
7 7 Kolo 28.09.2015 16:30 h Slavonac G. - Hrvatski S. M.7 - 2 Poraz
8 8 Kolo 05.10.2015 16:00 h Hrvatski S. M. - Borovo V.3 - 4 Poraz
9 9 Kolo 12.10.2015 16:00 h Croatia N.J. - Hrvatski S. M.1 - 5 Pobjeda
10 10 Kolo 19.10.2015 16:00 h Hrvatski S. M. - HAŠK S.-S.J.2 - 2 Neriješeno
11 11 Kolo 26.10.2015 16:00 h Lovor N. - Hrvatski S. M.2 - 6 Pobjeda
12 12 Kolo 02.11.2015 12:00 h Hrvatski S. M. - Slavonac K._ - _
13 13 Kolo 09.11.2015 12:00 h Fruškogorac I. - Hrvatski S. M._ - _
14 14 Kolo 28.03.2016 16:00 h Hrvatski S. M. - Dilj V.0 - 2 Poraz
15 15 Kolo 04.04.2016 17:00 h Lokomotiva V. - Hrvatski S. M.3 - 4 Pobjeda
16 16 Kolo 11.04.2016 17:00 h Hrvatski S. M. - Frankopan R.A.4 - 3 Pobjeda
17 17 Kolo 18.04.2016 17:00 h Bogdanovci B. - Hrvatski S. M.3 - 6 Pobjeda
18 18 Kolo 25.04.2016 17:00 h Hrvatski S. M. - Otok O.6 - 1 Pobjeda
19 19 Kolo 02.05.2016 17:30 h Nosteria N. - Hrvatski S. M.2 - 5 Pobjeda
20 20 Kolo 09.05.2016 17:30 h Hrvatski S. M. - Slavonac G.1 - 3 Poraz
21 21 Kolo 16.05.2016 18:00 h Borovo V. - Hrvatski S. M.3 - 3 Neriješeno
22 22 Kolo 23.05.2016 18:00 h Hrvatski S. M. - Croatia N.J.3 - 3 Neriješeno
23 23 Kolo 30.05.2016 18:00 h HAŠK S.-S.J. - Hrvatski S. M.4 - 2 Poraz
24 24 Kolo 06.06.2016 18:30 h Hrvatski S. M. - Lovor N.2 - 2 Neriješeno

Iduće utakmice:

Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 16:00
Sloga Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 17:00
Petrovci P. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 15:00
Budućnost Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Dilj - djevojke V. -:-
Datum Sat, 25. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Županja 77 Ž. -:-
Datum Mon, 27. Sep. 2021 Beginn 16:30
Slavonac G. Bogdanovci B. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Sinđelić T. 6 5 0 1 15
2 Frankopan R.A. 6 5 0 1 15
3 Mladost C. 6 4 1 1 13
4 Slavonija S. 6 4 1 1 13
5 Bogdanovci B. 6 3 2 1 11
6 Mitnica V. 6 3 1 2 10
7 Nosteria N. 6 3 1 2 10
8 Slavonac G. 6 3 0 3 9
9 Fruškogorac I. 6 3 0 3 9
10 Budućnost Š. 6 2 2 2 8
11 Jadran G. 6 2 1 3 7
12 Vrbanja V. 6 2 0 4 5
13 Šokadija S.M. 6 1 1 4 4
14 Borac D. 6 1 0 5 3
15 Mladost V. 6 1 0 5 3
16 Sloga Š. 6 1 0 5 2

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Slavonac K. 3 2 1 0 7
3 Slavonija S. 2 2 0 0 6
4 Šokadija B.G. 2 1 1 0 4
5 Zrinski B. 3 1 1 1 4
6 Mladost C. 2 1 0 1 3
7 Radnički Ž. 3 1 0 2 3
8 Radnički V. 3 1 0 2 3
9 Borinci J. 2 0 0 2 0
10 Petrovci P. 3 0 0 3 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 3 0 0 9
2 Sloga Š. 3 2 0 1 6
3 Šokadija B.G. 3 2 0 1 6
4 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
5 Jadran G. 2 1 0 1 3
5 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
7 Budućnost Š. 1 0 0 1 0
8 Borac D. 2 0 0 2 0
9 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Dilj - B V. 3 3 0 0 9
3 Tomislav C. 3 2 0 1 6
4 Slavonac G. 3 2 0 1 6
5 Frankopan R.A. 4 1 2 1 5
6 Otok O. 2 1 0 1 3
7 Zrinski B. 3 1 0 2 3
8 Borac D. 4 0 2 2 2
9 Dilj - djevojke V. 2 0 1 1 1
10 Jadran G. 2 0 1 1 1
11 Slavonija S. 4 0 0 4 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Šokadija B.G. 2 2 0 0 6
2 Tomislav C. 2 2 0 0 6
3 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
4 Zrinski B. 1 1 0 0 3
5 Slavonac G. 2 1 0 1 3
6 Posavac P.P. 2 1 0 1 3
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Sloga Š. 1 0 0 1 0
9 Vrbanja V. 1 0 0 1 0
10 Županja 77 Ž. 2 0 0 2 0
11 Budućnost Š. 2 0 0 2 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 4 4 0 0 12
2 Croatia N.J. 4 3 1 0 10
3 Slavonac G. 4 3 0 1 9
4 Vukovarski veterani 4 2 2 0 8
5 Frankopan R.A. 4 2 0 2 6
6 Dilj V. 4 2 0 2 6
7 HNK Vinkovci V. 4 1 2 1 5
8 Hrvatski S. M. 4 1 1 2 4
9 Nosteria N. 4 1 1 2 4
10 Šokadija B.G. 4 1 0 3 3
11 Bogdanovci B. 4 0 1 3 1
12 Lovor N. 4 0 0 4 0