Plasman/i: 1. ŽNL - 2010/11.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 gore (2) Nosteria N. 32 21 9 2 72 84 20 64
2 dolje (1) Bedem I. 32 22 5 5 71 75 21 54
3 isto (3) Jadran G. 32 21 7 4 70 69 23 46
4 isto (4) VUPIK Vukovar 32 16 9 7 57 61 34 27
5 isto (5) Vuteks-Sloga V. 32 17 6 9 57 72 47 25
6 isto (6) Zrinski B. 32 15 5 12 50 65 58 7
7 gore (8) Mladost P. 32 13 6 13 45 55 59 -4
8 dolje (7) HAŠK S.-S.J. 32 12 7 13 43 74 64 10
9 gore (10) HAJDUK Tovarnik 32 13 4 15 43 57 58 -1
10 dolje (9) Tomislav C. 32 11 7 14 40 55 50 5
11 isto (11) Mladost V. 32 11 5 16 38 58 74 -16
12 gore (14) Vrbanja V. 32 10 6 16 36 47 67 -20
13 dolje (12) Frankopan R.A. 32 8 11 13 35 32 47 -15
14 dolje (13) Slavonac G. 32 9 7 16 34 43 63 -20
15 isto (15) LIPOVAC Lipovac 32 8 7 17 31 41 69 -28
16 isto (16) BORAC Retkovci 32 5 5 22 20 45 102 -57
17 isto (17) Borovo V. 32 5 4 23 19 33 110 -77


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 15:00
Mitnica V. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 11:00
Radnički V. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 15:00
Slavonac G. Vrbanja V. -:-
Datum Sun, 24. Oct. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Radnički Ž. -:-
Datum Sat, 23. Oct. 2021 Beginn 10:00
Šokadija B.G. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 25. Oct. 2021 Beginn 16:00
HNK Vinkovci V. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 10 8 1 1 25
2 Nosteria N. 10 7 1 2 22
3 Sinđelić T. 10 7 1 2 22
4 Frankopan R.A. 10 7 0 3 21
5 Slavonija S. 9 6 2 1 20
6 Bogdanovci B. 9 4 4 1 16
7 Fruškogorac I. 10 5 0 5 15
8 Slavonac G. 10 4 1 5 13
9 Mitnica V. 10 4 1 5 13
10 Borac D. 10 4 1 5 13
11 Budućnost Š. 10 3 3 4 12
12 Jadran G. 9 3 1 5 10
13 Vrbanja V. 10 3 0 7 8
14 Šokadija S.M. 10 2 1 7 7
15 Mladost V. 9 1 0 8 3
16 Sloga Š. 10 1 1 8 3

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Slavonac K. 6 4 2 0 14
3 Zrinski B. 7 4 1 2 13
4 Slavonija S. 5 3 1 1 10
5 Šokadija B.G. 7 3 1 3 10
6 Radnički Ž. 6 3 0 3 9
7 Borinci J. 6 3 0 3 9
8 Mladost C. 4 1 0 3 3
9 Radnički V. 6 1 0 5 3
10 Petrovci P. 7 0 0 7 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Šokadija B.G. 7 5 1 1 16
3 Sloga Š. 6 4 0 2 12
4 Vrbanja V. 6 2 2 2 8
5 Borac D. 5 2 1 2 7
6 Radnički Ž. 6 2 1 3 7
7 Jadran G. 6 2 1 3 7
8 Budućnost Š. 4 0 1 3 1
9 Posavac P.P. 6 0 0 6 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Otok O. 7 6 0 1 18
3 Dilj - B V. 7 6 0 1 18
4 Tomislav C. 6 4 0 2 12
5 Slavonac G. 6 3 1 2 10
6 Zrinski B. 6 2 0 4 6
7 Frankopan R.A. 8 1 3 4 6
8 Dilj - djevojke V. 5 1 1 3 4
9 Borac D. 6 0 3 3 3
10 Jadran G. 6 0 2 4 2
11 Slavonija S. 6 0 0 6 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Zrinski B. 7 6 0 1 18
3 Tomislav C. 8 6 0 2 18
4 Šokadija B.G. 5 4 0 1 12
5 Slavonac G. 7 2 2 3 8
6 Graničar Ž. 5 2 1 2 7
7 Vrbanja V. 6 2 1 3 7
8 Posavac P.P. 7 2 0 5 6
9 Županja 77 Ž. 5 1 0 4 3
10 Sloga Š. 7 1 0 6 3
11 Budućnost Š. 6 0 0 6 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 7 6 0 1 18
2 Slavonac G. 8 6 0 2 18
3 Vukovarski veterani 8 4 3 1 15
4 Croatia N.J. 6 4 1 1 13
5 Hrvatski S. M. 8 3 2 3 11
6 Nosteria N. 6 3 1 2 10
7 HNK Vinkovci V. 7 2 3 2 9
8 Šokadija B.G. 7 3 0 4 9
9 Dilj V. 5 2 1 2 7
10 Frankopan R.A. 7 2 0 5 6
11 Bogdanovci B. 7 0 1 6 1
12 Lovor N. 6 0 0 6 0