Plasman/i: Liga veterana - 2014/15.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) Frankopan R.A. 24 21 1 2 64 91 31 60
2 gore (3) HAŠK S.-S.J. 24 19 3 2 60 61 25 36
3 dolje (2) Lokomotiva V. 24 19 2 3 59 75 31 44
4 isto (4) Nosteria N. 24 14 2 8 44 85 69 16
5 isto (5) Otok O. 24 11 1 12 34 72 53 19
6 isto (6) Bogdanovci B. 23 9 3 11 30 72 94 -22
7 gore (8) Slavonac K. 22 9 2 11 29 53 57 -4
8 dolje (7) Borovo V. 24 7 7 10 28 69 69 0
9 isto (9) Slavonac G. 24 7 6 11 27 66 66 0
10 isto (10) Fruškogorac I. 21 7 4 10 25 53 67 -14
11 isto (11) Dilj V. 23 4 4 15 16 45 87 -42
12 isto (12) Lovor N. 24 4 1 19 13 52 96 -44
13 isto (13) Croatia N.J. 23 3 0 20 9 38 87 -49
14 isto (14) Tomislav C. 0 0 0 0 0 0 0 0


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 31. Oct. 2021 Beginn 15:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 31. Oct. 2022 Beginn 20:00
Slavonac G. Šokadija B.G. -:-
Datum Sat, 30. Oct. 2021 Beginn 14:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 31. Oct. 2021 Beginn 10:00
Tomislav C. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 06. Nov. 2021 Beginn 10:00
Posavac P.P. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 01. Nov. 2021 Beginn 16:00
Slavonac G. Croatia N.J. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 11 9 1 1 28
2 Frankopan R.A. 11 8 0 3 24
3 Nosteria N. 11 7 2 2 23
4 Sinđelić T. 11 7 2 2 23
5 Slavonija S. 10 6 2 2 20
6 Bogdanovci B. 10 5 4 1 19
7 Mitnica V. 11 5 1 5 16
8 Fruškogorac I. 11 5 0 6 15
9 Borac D. 11 4 2 5 14
10 Slavonac G. 11 4 1 6 13
11 Budućnost Š. 11 3 3 5 12
12 Jadran G. 10 3 1 6 10
13 Vrbanja V. 11 3 1 7 9
14 Šokadija S.M. 11 2 2 7 8
15 Sloga Š. 11 2 1 8 6
16 Mladost V. 10 1 1 8 4

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Slavonac K. 6 4 2 0 14
3 Zrinski B. 7 4 1 2 13
4 Slavonija S. 5 3 1 1 10
5 Šokadija B.G. 7 3 1 3 10
6 Radnički Ž. 6 3 0 3 9
7 Borinci J. 6 3 0 3 9
8 Mladost C. 5 1 0 4 3
9 Radnički V. 6 1 0 5 3
10 Petrovci P. 8 1 0 7 3

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Šokadija B.G. 7 5 1 1 16
3 Sloga Š. 7 4 0 3 12
4 Vrbanja V. 7 3 2 2 11
5 Radnički Ž. 7 3 1 3 10
6 Jadran G. 7 3 1 3 10
7 Borac D. 6 2 1 3 7
8 Budućnost Š. 6 1 1 4 4
9 Posavac P.P. 7 0 0 7 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Otok O. 8 7 0 1 21
3 Dilj - B V. 7 6 0 1 18
4 Tomislav C. 6 4 0 2 12
5 Slavonac G. 6 3 1 2 10
6 Zrinski B. 6 2 0 4 6
7 Frankopan R.A. 8 1 3 4 6
8 Dilj - djevojke V. 5 1 1 3 4
9 Borac D. 6 0 3 3 3
10 Jadran G. 6 0 2 4 2
11 Slavonija S. 7 0 0 7 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Tomislav C. 9 7 0 2 21
3 Šokadija B.G. 7 6 0 1 18
4 Zrinski B. 7 6 0 1 18
5 Slavonac G. 9 3 2 4 11
6 Graničar Ž. 7 3 1 3 10
7 Vrbanja V. 7 2 1 4 7
8 Županja 77 Ž. 7 2 0 5 6
9 Posavac P.P. 8 2 0 6 6
10 Sloga Š. 8 1 0 7 3
11 Budućnost Š. 6 0 0 6 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 9 7 0 2 21
2 HAŠK S.-S.J. 9 6 0 3 18
3 Vukovarski veterani 9 5 3 1 18
4 Croatia N.J. 8 5 1 2 16
5 Nosteria N. 8 4 2 2 14
6 Hrvatski S. M. 9 4 2 3 14
7 Šokadija B.G. 9 4 0 5 12
8 Dilj V. 7 3 2 2 11
9 HNK Vinkovci V. 9 2 4 3 10
10 Frankopan R.A. 9 3 1 5 10
11 Lovor N. 9 1 0 8 3
12 Bogdanovci B. 9 0 1 8 1