Plasman/i: 1. ŽNL - 2008/09.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) ZRINSKI Tordinci 30 19 6 5 63 89 39 50
2 isto (2) Mladost A. 30 16 8 6 56 58 33 25
3 gore (5) Slavonac G. 30 14 7 9 49 57 45 12
4 dolje (3) Nosteria N. 30 14 6 10 48 58 36 22
5 dolje (4) Mladost P. 30 14 4 12 46 59 40 19
6 isto (6) Jadran G. 30 14 3 13 45 61 51 10
7 isto (7) Vuteks-Sloga V. 30 13 5 12 44 62 50 12
8 isto (8) HAŠK S.-S.J. 30 13 5 12 44 59 54 5
9 gore (10) HAJDUK Tovarnik 30 12 7 11 43 46 46 0
10 gore (11) BORAC Retkovci 29 14 0 15 42 59 54 5
11 gore (12) Borovo V. 30 12 6 12 42 56 78 -22
12 dolje (9) Bedem I. 31 12 5 14 41 52 64 -12
13 isto (13) Tomislav C. 30 12 4 14 40 48 59 -11
14 isto (14) Frankopan R.A. 30 9 6 15 33 40 66 -26
15 isto (15) Zrinski B. 30 9 4 17 31 44 65 -21
16 isto (16) Slavonac K. 30 4 2 24 14 29 97 -68


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 16:00
Sloga Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 17:00
Petrovci P. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 15:00
Budućnost Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Dilj - djevojke V. -:-
Datum Sat, 25. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Županja 77 Ž. -:-
Datum Mon, 27. Sep. 2021 Beginn 16:30
Slavonac G. Bogdanovci B. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Sinđelić T. 6 5 0 1 15
2 Frankopan R.A. 6 5 0 1 15
3 Mladost C. 6 4 1 1 13
4 Slavonija S. 6 4 1 1 13
5 Bogdanovci B. 6 3 2 1 11
6 Mitnica V. 6 3 1 2 10
7 Nosteria N. 6 3 1 2 10
8 Slavonac G. 6 3 0 3 9
9 Fruškogorac I. 6 3 0 3 9
10 Budućnost Š. 6 2 2 2 8
11 Jadran G. 6 2 1 3 7
12 Vrbanja V. 6 2 0 4 5
13 Šokadija S.M. 6 1 1 4 4
14 Borac D. 6 1 0 5 3
15 Mladost V. 6 1 0 5 3
16 Sloga Š. 6 1 0 5 2

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Slavonac K. 3 2 1 0 7
3 Slavonija S. 2 2 0 0 6
4 Šokadija B.G. 2 1 1 0 4
5 Zrinski B. 3 1 1 1 4
6 Mladost C. 2 1 0 1 3
7 Radnički Ž. 3 1 0 2 3
8 Radnički V. 3 1 0 2 3
9 Borinci J. 2 0 0 2 0
10 Petrovci P. 3 0 0 3 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 3 0 0 9
2 Sloga Š. 3 2 0 1 6
3 Šokadija B.G. 3 2 0 1 6
4 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
5 Jadran G. 2 1 0 1 3
5 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
7 Budućnost Š. 1 0 0 1 0
8 Borac D. 2 0 0 2 0
9 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Dilj - B V. 3 3 0 0 9
3 Tomislav C. 3 2 0 1 6
4 Slavonac G. 3 2 0 1 6
5 Frankopan R.A. 4 1 2 1 5
6 Otok O. 2 1 0 1 3
7 Zrinski B. 3 1 0 2 3
8 Borac D. 4 0 2 2 2
9 Dilj - djevojke V. 2 0 1 1 1
10 Jadran G. 2 0 1 1 1
11 Slavonija S. 4 0 0 4 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Šokadija B.G. 2 2 0 0 6
2 Tomislav C. 2 2 0 0 6
3 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
4 Zrinski B. 1 1 0 0 3
5 Slavonac G. 2 1 0 1 3
6 Posavac P.P. 2 1 0 1 3
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Sloga Š. 1 0 0 1 0
9 Vrbanja V. 1 0 0 1 0
10 Županja 77 Ž. 2 0 0 2 0
11 Budućnost Š. 2 0 0 2 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 4 4 0 0 12
2 Croatia N.J. 4 3 1 0 10
3 Slavonac G. 4 3 0 1 9
4 Vukovarski veterani 4 2 2 0 8
5 Frankopan R.A. 4 2 0 2 6
6 Dilj V. 4 2 0 2 6
7 HNK Vinkovci V. 4 1 2 1 5
8 Hrvatski S. M. 4 1 1 2 4
9 Nosteria N. 4 1 1 2 4
10 Šokadija B.G. 4 1 0 3 3
11 Bogdanovci B. 4 0 1 3 1
12 Lovor N. 4 0 0 4 0