Match Schedule: Bedem I. | Mlađi Pioniri - 2019/20.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 28.08.2019 15:30 h Bedem I. - Hrvatski S. M.12 - 2 Pobjeda
2 2. kolo 31.08.2019 15:30 h Fruškogorac I. - Bedem I.5 - 2 Poraz
3 3. kolo 07.09.2019 15:30 h Bedem I. - HAŠK S.-S.J.3 - 3 Neriješeno
4 4. kolo 14.09.2019 15:30 h Bedem I. - Vuteks-Sloga V.6 - 1 Pobjeda
5 5. kolo 21.09.2019 15:30 h Frankopan R.A. - Bedem I.9 - 0 Poraz
6 6. kolo 28.09.2019 15:30 h Bedem I. - Tomislav C.10 - 2 Pobjeda
7 7. kolo 05.10.2019 15:30 h Dilj V. - Bedem I.5 - 2 Poraz
8 8. kolo 12.10.2019 15:30 h Bedem I. - Slavonac G.6 - 1 Pobjeda
9 9. kolo 19.10.2019 15:30 h Slavonac K. - Bedem I.2 - 7 Pobjeda
10 10. kolo 26.10.2019 15:30 h Bedem I. - Cibalia V.3 - 4 Poraz
11 11. kolo 02.11.2019 15:30 h Otok O. - Bedem I.4 - 6 Pobjeda
12 12. kolo 09.11.2019 15:30 h Bedem I. - Radnički Ž.6 - 4 Pobjeda
13 13. kolo 16.11.2019 15:30 h Vinkovci V. - Bedem I.4 - 1 Poraz
14 14 . kolo 07.03.2020 15:30 h Hrvatski S. M. - Bedem I._ - _
15 15. kolo 07.03.2020 15:30 h Hrvatski S. M. - Bedem I._ - _
15 15. kolo 14.03.2020 15:30 h Bedem I. - Fruškogorac I._ - _
16 16. kolo 21.03.2020 15:30 h HAŠK S.-S.J. - Bedem I._ - _
17 17. kolo 28.03.2020 15:30 h Vuteks-Sloga V. - Bedem I._ - _
18 18. kolo 04.04.2020 15:30 h Bedem I. - Frankopan R.A._ - _
19 19. kolo 11.04.2020 15:30 h Tomislav C. - Bedem I._ - _
20 20. kolo 18.04.2020 15:30 h Bedem I. - Dilj V._ - _
21 21. kolo 25.04.2020 15:30 h Slavonac G. - Bedem I._ - _
22 22. kolo 02.05.2020 15:30 h Bedem I. - Slavonac K._ - _
23 23. kolo 09.05.2020 15:30 h Cibalia V. - Bedem I._ - _
24 24. kolo 16.05.2020 15:30 h Bedem I. - Otok O._ - _
25 25. kolo 23.05.2020 15:30 h Radnički Ž. - Bedem I._ - _
26 26. kolo 30.05.2020 15:30 h Bedem I. - Vinkovci V._ - _

Iduće utakmice:


Nema utakmica!

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 34 24 5 5 77
2 Vrbanja V. 34 19 7 8 64
3 Slavonija S. 34 18 10 6 64
4 Budućnost Š. 34 15 9 10 54
5 Fruškogorac I. 34 17 3 14 54
6 Nosteria N. 34 16 5 13 53
7 Borac D. 34 14 9 11 51
8 Mladost V. 34 15 4 15 49
9 Sinđelić T. 34 15 5 14 49
10 Mladost C. 34 15 4 15 49
11 Croatia B. 34 13 8 13 47
12 Slavonac G. 34 12 10 12 46
13 Jadran G. 34 13 8 13 46
14 Negoslavci N. 34 14 3 17 45
15 Vidor M.-S.L. 34 12 4 18 40
16 Bršadin B. 34 11 6 17 39
17 Posavac P.P. 34 5 4 25 19
18 Sloga R. 34 4 4 26 16

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 19 16 2 1 50
2 Dilj V. 18 15 1 2 46
3 Slavonac G. 20 11 2 7 35
4 HNK Vinkovci V. 15 9 3 3 30
5 Borinci J. 16 9 0 7 27
6 Slavonija S. 18 8 1 9 25
7 Slavonac K. 18 7 2 9 23
8 Šokadija B.G. 20 6 3 11 21
9 Zrinski B. 19 5 4 10 19
10 HAŠK S.-S.J. 19 5 1 13 16
11 Radnički Ž. 19 4 2 13 14
12 Radnički V. 17 3 1 13 10

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 21 18 1 2 55
2 Otok O. 21 16 2 3 50
3 Frankopan R.A. 21 13 2 6 41
4 Tomislav C. 21 11 2 8 35
5 Radnički Ž. 21 8 4 9 28
6 Dilj V. 19 6 2 11 20
7 Zrinski B. 19 1 1 17 4
8 Jadran G. 19 1 0 18 3

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 21 21 0 0 63
2 Borac D. 19 14 1 4 43
3 Tomislav C. 21 13 3 5 42
4 Jadran G. 21 12 0 9 36
5 Slavonac G. 21 11 3 7 36
6 Zrinski B. 20 11 0 9 33
7 Graničar Ž. 20 10 1 9 31
8 Slavonija S. 19 8 0 11 24
9 Vrbanja V. 20 7 2 11 23
10 Šokadija B.G. 21 6 2 13 20
11 Budućnost Š. 20 2 0 18 6
12 Posavac P.P. 21 1 0 20 3

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 20 17 0 3 51
2 HAŠK S.-S.J. 20 15 3 2 48
3 Dilj V. 19 14 1 4 43
4 Frankopan R.A. 20 9 1 10 28
5 Vukovarski veterani 19 8 2 9 26
6 Nosteria N. 19 8 2 9 26
7 HNK Vinkovci V. 19 8 2 9 26
8 Croatia N.J. 19 7 1 11 22
9 HNK Vinkovci 2 V. 19 4 3 12 15
10 Hrvatski S. M. 20 4 3 13 15
11 Lovor N. 18 3 0 15 9