Plasman/i: 1. ŽNL - 2014/15.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 gore (2) Šokadija B.G. 26 17 5 4 56 66 25 41
2 gore (3) HAŠK S.-S.J. 26 17 4 5 55 68 29 39
3 dolje (1) Tomislav C. 26 17 2 7 53 84 35 49
4 isto (4) Vidor M.-S.L. 26 16 3 7 51 59 28 31
5 gore (6) Slavonac G. 26 16 2 8 50 47 31 16
6 dolje (5) Dilj V. 26 15 3 8 48 53 31 22
7 isto (7) Radnički V. 26 14 3 9 45 62 41 21
8 isto (8) Sloga N.M. 26 11 7 8 40 48 43 5
9 isto (9) Frankopan R.A. 26 11 6 9 39 50 33 17
10 isto (10) Mladost P. 26 7 4 15 25 40 57 -17
11 isto (11) Budućnost Š. 26 7 4 15 25 36 58 -22
12 isto (12) Sladorana Ž. 26 4 5 17 17 44 59 -15
13 isto (13) Hrvatski S. M. 26 2 2 22 8 19 109 -90
14 isto (14) RAŠK Rajevo Selo 26 2 2 22 8 27 124 -97


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 16:00
Sloga Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 17:00
Petrovci P. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 15:00
Budućnost Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Dilj - djevojke V. -:-
Datum Sat, 25. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Županja 77 Ž. -:-
Datum Mon, 27. Sep. 2021 Beginn 16:30
Slavonac G. Bogdanovci B. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Sinđelić T. 6 5 0 1 15
2 Frankopan R.A. 6 5 0 1 15
3 Mladost C. 6 4 1 1 13
4 Slavonija S. 6 4 1 1 13
5 Bogdanovci B. 6 3 2 1 11
6 Mitnica V. 6 3 1 2 10
7 Nosteria N. 6 3 1 2 10
8 Slavonac G. 6 3 0 3 9
9 Fruškogorac I. 6 3 0 3 9
10 Budućnost Š. 6 2 2 2 8
11 Jadran G. 6 2 1 3 7
12 Vrbanja V. 6 2 0 4 5
13 Šokadija S.M. 6 1 1 4 4
14 Borac D. 6 1 0 5 3
15 Mladost V. 6 1 0 5 3
16 Sloga Š. 6 1 0 5 2

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Slavonac K. 3 2 1 0 7
3 Slavonija S. 2 2 0 0 6
4 Šokadija B.G. 2 1 1 0 4
5 Zrinski B. 3 1 1 1 4
6 Mladost C. 2 1 0 1 3
7 Radnički Ž. 3 1 0 2 3
8 Radnički V. 3 1 0 2 3
9 Borinci J. 2 0 0 2 0
10 Petrovci P. 3 0 0 3 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 3 0 0 9
2 Sloga Š. 3 2 0 1 6
3 Šokadija B.G. 3 2 0 1 6
4 Vrbanja V. 3 2 0 1 6
5 Jadran G. 2 1 0 1 3
5 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
7 Budućnost Š. 1 0 0 1 0
8 Borac D. 2 0 0 2 0
9 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Dilj - B V. 3 3 0 0 9
3 Tomislav C. 3 2 0 1 6
4 Slavonac G. 3 2 0 1 6
5 Frankopan R.A. 4 1 2 1 5
6 Otok O. 2 1 0 1 3
7 Zrinski B. 3 1 0 2 3
8 Borac D. 4 0 2 2 2
9 Dilj - djevojke V. 2 0 1 1 1
10 Jadran G. 2 0 1 1 1
11 Slavonija S. 4 0 0 4 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Šokadija B.G. 2 2 0 0 6
2 Tomislav C. 2 2 0 0 6
3 Radnički Ž. 1 1 0 0 3
4 Zrinski B. 1 1 0 0 3
5 Slavonac G. 2 1 0 1 3
6 Posavac P.P. 2 1 0 1 3
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Sloga Š. 1 0 0 1 0
9 Vrbanja V. 1 0 0 1 0
10 Županja 77 Ž. 2 0 0 2 0
11 Budućnost Š. 2 0 0 2 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 4 4 0 0 12
2 Croatia N.J. 4 3 1 0 10
3 Slavonac G. 4 3 0 1 9
4 Vukovarski veterani 4 2 2 0 8
5 Frankopan R.A. 4 2 0 2 6
6 Dilj V. 4 2 0 2 6
7 HNK Vinkovci V. 4 1 2 1 5
8 Hrvatski S. M. 4 1 1 2 4
9 Nosteria N. 4 1 1 2 4
10 Šokadija B.G. 4 1 0 3 3
11 Bogdanovci B. 4 0 1 3 1
12 Lovor N. 4 0 0 4 0